Odznaki na serwisie

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1612871183

Czołem wszystkim za co są przyznawane odznaki prócz tego że ktoś kupi koszulkę? Bo widząc po niektórych użytkownikach mają np 5 10 wypowiedzi na forum i maja odznakę WSPARCIE za co.? Jak w ich wypowiedziach nie ma żadnej pomocy dla serwisu.. Pozdrawiam 

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1612872600

    Cześć, odznaki Hero przyznawane były za wsparcie serwisu poprzez kupienie droższego pakietu weryfikacyjnego w pierwszych miesiącach działania serwisu. Dzięki tym funduszom mogliśmy rozwijać i promować serwis.

    Przez pierwszy rok serwis działał na trochę innych zasadach (weryfikacja zwiększała odnawiany limit transakcji), które uległy zmianie w kwietniu ubiegłego roku i aktualnie obowiązują (weryfikacja jest osobną opcją, a limit jest dostępny w ramach planów premium).
            
    Podsumowując, odznaki Hero oznaczają wsparcie finansowe serwisu, nie merytoryczne. Jeżeli jest ktoś chciałby wesprzeć finansowo serwis, z przyjemnością przyznamy tą lub inną specjalną odznakę.
    Za szczególną pomoc w serwisie jest odznaka Zasłużony przydzielana przez nas indywidualnie. 
    Inne odznaki, jak np. Tester były przyznawane za pomoc w beta testach serwisu, UEK GS za udział w wydarzeniu UEK Gaming Stage, czy różne indywidualne odznaki za wygranie konkursu lub wygranie licytacji WOŚP.
    Planujemy wdrożenie odznak lojalnościowych itp. ale w tym momencie pracujemy nad bardziej praktyczną funkcjonalnością, służącą jeszcze łatwiejszej i szybszej wymianie gier. 

    Jeżeli masz pomysł, jakie odznaki i za co moglibyśmy wprowadzić to chętnie zbierzemy pomysły :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612872909

    @andreo.spc skoro to serwis dla graczy to może np odznaki za ilość Platyn? Za pomoc przy zakładanych przez kogoś tematów lub ilość wymian . I dziękuję za wyjaśnienie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1612886421

    @Laska co znaczy za ilość platyn? Odznaka za 20platyn  czy jak?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612888601

    @kinio26 np za 50 nie uważasz że to wyczyn i trochę kilka lat grania co chyba powinno robić wrażenie na graczach którzy zjadają pucharki i wtedy jakas odznaka myślisz że to kitowy pomysł? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612889587

    @kinio26 np mój znajomy ma ich 179 ja go podziwiam takie tytuły jakie on splatymowal to kopara opada nie wiem jak Ci ludzie to robia ale ja to szanuje i myślę że na takim gamegowej stronce fajnie by było takich graczy docenić ale to tylko mogę sugestie nic więcej 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1612889790

    To jest pompowanie epenisa, które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia dla drugiej osoby. Ma znaczenie tylko dla osoby, która chce się pochwalić. Jestem na nie.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612889861

    @konewko spoko szanuje. 

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1612892261

    @Laska  

    Ja mam 232, ale zbieram dla siebie, nie dla odznak. Także akurat za to odznaka - jestem na nie. Inne, związane z serwisem - tak.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612894411

    @mastahluc Szacun i podziw 👏

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 24 Początkujący
    1612894695

    @andreo.spc A ja mam pytanko, co z punktami premium?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry