Nowa grupa na Facebooku

maciej_spc Admin

Postów: 115 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1582461145

Witajcie, mamy dla was nowe info z życia WG 👊🏻 

Będziemy wprowadzać sporo zmian. Chcąc być z wami w stałym i sprawnym kontakcie, założyliśmy grupę na facebooku. Forum oczywiście nadal będzie pełnić swoją funkcję, ale wiecie jak jest - większość osób na co dzień ma pod ręką fejsbuka 😉


Na grupie będziemy informować o nadchodzących zmianach i wspólnie dyskutować oraz wyznaczać kierunek rozwoju największego portalu do wymiany gier w Polsce.


Możecie swobodnie wrzucać ogłoszenia dodane na WG, porozmawiać o serwisie i grach, pytać o różne rzeczy i wiele innych! Wbijajcie na grupę, link poniżej:


Nazwa grupy:  PS4/XONE/PS3/XBOX/SWITCH Wymiana Sprzedaż Kupno GRY KONSOLE | WymieńGry.pl

Link: www.facebook.com/groups/wymiengrypl/


Szukajcie nas na FB i dołączajcie! 

Piona!

  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1582470104

    Dołączyłem 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 69 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1582480383

    Jesteśmy, i zachęcamy do dołączenia do grupy! :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1587146745

    Dołączyłem 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1587184127

    Witam

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1587486470

    Rozumiem, że grupa miała służyć do udostępniania ogłoszeń z serwisu, ale wygląda na to, że przynajmniej część jej członków korzysta z niej jako kolejnej grupy do handlu grami przez fb. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1587489309

    Hej @Sowix dzięki za feedback. Na grupę akceptujemy tylko osoby z zarejestrowanym kontem w serwisie. Do dołączenia wymagane jest podanie nicku z serwisu, który dokładnie sprawdzamy i porównujemy (imię i nazwisko).


    Grupę stworzyliśmy dla Was, żeby było to nowe miejsce do wymiany informacji o ogłoszeniach oraz całego świata konsol. Dzięki za feedback raz jeszcze, przyglądnę się jak to teraz wygląda i postaram się tak to ogarnąć, aby wchodzące posty z grami zawierały informację o ogłoszeniu na stronie.


    Jeśli macie jakieś sugestie jeszcze to chętnie przyjmiemy propozycje. 

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1587491008

    @maciej_spc

    Z sugestii to fajnie byłoby gdybyśmy prowadzili też jakieś ogólnogrowe dyskusje, a nie tylko wrzucanie ogłoszeń z serwisu.

    Mam w planach napisać post przygotowawczy dla konsol następnej generacji. Zrobi się taką listę potencjalnych użytkowników na premierę żeby szybko i łatwo wymieniać początkowe gry czy umówić się, że ja kupuję tę, ktoś tamtą grę i po ukończeniu robimy deal.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1587492388

    @mastahluc Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D Świetny pomysł!

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1587493908

    @Asamer

    Rumienię się :-D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1587494556

    @maciej_spc mogłem odnieść błędne wrażenie, po prostu widziałem już kilka postów, gdzie ktoś szukał gier lub oferował bez żadnego linku do oferty na WG. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry