Nier Replicant ver.1.22474487139 - wrażenia

Minuta1985

Postów: 250 Zadomowiony
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1619282961

Hej wszystkim, miał ktoś już styczność z nowym-starym Nierem? Jak pierwsze wrażenia? Do mnie gra trafi dopiero w przyszłym tygodniu i już zacieram łapska hehe. 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1619284521

    Nie grałem w oryginał, ale pierwsze trzy godziny to "idź i przynieś mi". Gdzieś zaraz ma być solidne pierdnięcie w stylu Yoko Taro, że gacie spadną z dupy. No zobaczymy, bo póki co to taki wstęp do prawdziwej gry.


    Po pięciu godzinach pierdnięcia nie ma, ale jest coraz ciekawiej.

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1619518448

    zrobiłem wszystko w oryginalnym Nierze i już 2/5 zakończeń w nowym. Oczywiście nowy jest nieco inny, ma dodatkowe scenki, innego głównego bohatera, ale to nie rzutuje na odbiór całości. Przegrałem 17 godzin w zeszły weekend w samą sobotę i niedzielę. Gra wciąga jak bagno. Doskonale pamiętam to "pierdnięcie" za pierwszym razem a mimo to nowa iteracja dalej potrafi mnie zaskoczyć.

    Osobiście odradzałbym robienie questów na pierwszym przejściu gry głównie właśnie z powodu powtarzalności i wyłączności nagród pieniężnych. W drugiej "połowie" gry questów jest jeszcze więcej, a nagrody za nie zwykle oscylują między 10-30tys złota za jeden. Żaden z nich nie jest szczególnie fajny. Siłą tejże gry będzie główny wątek, który jest tak samo dobry jak ten w sequelu :)

    Grę oceniłbym na solidne 9/10 odejmując właściwie punkt tylko za głupie i "zapchajdziurskie" side questy. Poza tym uważam, że podobnie jak sequel jest to jedna z najlepszych gier w jakie dane mi było grać:)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry