"Niemoralna propozycja" Nie do odrzucenia :)

Temat zamknięty

DraGo

Postów: 83 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1594413678

Szanowny Pan Radek poszukuje "GOW", za którego chciałem dopłacić i wymienić na TLU2. Otrzymałem propozycję nie do odrzucenia i zastanawiam się co z nią zrobić?  (tudzież moja irytacja sięgnęła zenitu) Chciałem się z Wami podzielić owym gagatkiem, a zarazem zapytać jak Wy reagujecie na tego typu oferty ? Nie jestem fanem TLU, ale czy ta gra jest naprawdę tyle warta ? :)


  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1594458442

    @DraGo a nie lepiej iść do sklepu i kupić nówkę ? Dobra rozumiem, że chcesz się pozbyć GOWa ale to się po prostu mu nie opłaca (z mego punktu widzenia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1594458740

    Dokładnie widzę screen z Twoją pierwszą propozycją i tam widać GOW plus 40zł za TLOU 2.

    Na co liczyłeś składając taką propozycję?

    I zaraz po tym założyłeś temat o "niemoralnej propozycji"

    Tylko "zapomniałeś" dodać , że tą niemoralną propozycją była Twoja własna oferta.

    A skoro nie masz problemu z dopłatą to po jakiego grzyba składasz takie niedorzeczne propozycje i później zakładasz takie głupie tematy w których sam się jeszcze pogrążasz? Dopłać 150zł bo tyle dokładnie powinieneś dopłacić i po sprawie. I gdybyś od razu uczciwie podszedł do tematu , a nie pró ował kogoś wydymać to nie byłoby żadnego tematu

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1594458823

    I okej, po temacie. Z szacunku do drugiej osoby tak bym postąpił. Wystarczyło podziękować za propozycję lub napisać o konkretnej dopłacie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1594459824

    👍

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1594460742

    @DraGo

    Ahahahahahahah

    Z szacunku do drugiej osoby?

    Mogłeś zrobić to samo co ja zrobiłem - odrzucić i po problemie, a nie bez sensu pisać gorzkie żale na forum, na którym z tego co widzę nie przyznali ci racji. 

    Kto tu zaczął szukać "frajera"?

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1594461358

    Masz zgodę DraGo na publikowanie jego wiadomości? Wątpię. Co prawda niczego takiego tam nie ma, ale wiadomość to wiadomość.


    Zamykam, bo sytuacja wymyka się spod kontroli.

    2 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry