Możliwość wystawienia neutralnego komentarza

Radnyns

Postów: 42 Gaduła
1618388715

Witam, czy była w planach kiedykolwiek możliwość wystawienia Neutralnego komentarza do transakcji ? 

Jestem w trakcie wymiany, która jeżeli w końcu zakończy się sukcesem to w żaden sposób nie zasługuje na to abym wystawił pozytywny komentarz. Po prostu czuje się zajebiście wykorzystany przez drugą stronę, jednak negatywa nie mogę wystawić bo gra prawdopodobnie do mnie dotrze.

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1618390514

    Hej zajebiscie wykorzystany? To było nie wysyłać mu gry i prosić o anulowanie transakcji. Poza tym jeśli gra dojdzie zobacz jaki stan i zawsze możesz wystawić negatywny piszesz ze nie zasługuje na pozytywny ze wykorzystany to jedna droga zostaje. Nie rozumiem czegoś takiego jak komentarz neutralny bo albo jestem zadowolony lub nie i wtedy pisze w komentarzu co poszło nie tak. Dla mnie ta rozkminka jest bez sensu jak i możliwość dodawania neutralnych komentarzy 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1618393379

    Umawiam się z gościem na transakcję, piszę do niego że wysyłam w sobotę i tak robię, od gościa dostaję info że wysyła w poniedziałek rano. Jak dla mnie ok, bo grę potrzebuję na max środę.

    Nagle w pon rano info od gościa, żebym mu wysyłał potwierdzenie nadania bo w innym wypadku mi rano w poniedziałek nie wyśle, bo się boi. Zaraz po tej wiadomości ,wysyłam mu nr paczki i piszę do niego żeby sobie zasad w trakcie wymiany nie zmieniał i nie ustalał pod siebie.  Po mojej wiadomości z nr paczki cisza 2 dni,  sprawdzam status i widzę, że paczkę odebrał we wtorek.  

    W środę(dzisiaj) nagle dostaję wiadomość, że na portalu panuje podobno taka niepisana zasada, że ten kto ma mniej pozytywów ten wysyła pierwszy i pisze że mam ich mało i ktoś go kiedyś oszukał co miał ich 18. Mnie krew zalewa i piszę mu żeby głupka ze mnie nie robił bo inaczej się umawialiśmy. 

    Podsyła mi zdjęcie nadania paczki, więc do końca tygodnia powinienem grę otrzymać, ale z taką transakcją się nie spotkałem jeszcze, czy to tutaj czy na GT. 

    Niby gość ma 34 pozytywne transakcję, ale przez moje wkurwienie 35 nie będzie miał, nawet jak gra będzie ok wg opisu. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1618393516

    Jak dla mnie możliwość wystawienia komentarza neutralnego jest ZDECYDOWANIE potrzebna.


    Czasami naprawdę jest sytuacja, że nie można dać pozytywa, ale komentarz negatywny byłby jednak krzywdzący, np. gdy gra doszła, jest w bardzo dobrym stanie, ale kontrahent bardzo długo jej nie wysyłał, albo gdy gra została wysłana niezwłocznie, działa, ale ma jakąś ukrytą wadę, np. pudełko niezgodne z opisem. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1618394653

    A co za problem negatywa walnąć i opisać sytuację? Dwie strony transakcji powinny być zadowolone a nie tylko jedna. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1618395149

    @Minuta1985 otóż to. Lub dać pozytywnego i np dopisać ze wysyłka opóźniona ze np kontakt był słaby itp. Wtedy każdy może sobie to zobaczyć że o gość jest ok towar wysyła zgodny ale np jest nie słowny i tyle dla mnie neutralny jest w ogóle niepotrzebny bo albo się wymiana podobała o było tak jak się uzgodniłem lub było inaczej wtedy bez żadnego wahania idzie negatyw proste 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1618399726

    @Radnyns Wal mu negatywa. Może nauczy sie nie robić z mordy du... cholewy.

    Sama ostatecznie dostarczona gra to jedno, ale cały proces wymiany łącznie z umówieniem daty wysyłki i szczerością to ważna kwestia. Nikt nie lubi się martwić czy dostanie to co mu się w zamian należy.

    Poza tym pozytyw utwierdzi go w przekonaniu, że można sobie dalej tak lecieć w kulki. 


    Opis z uwagami w komentarzu to jest jakiś pomysł, ale jesteście pewni, że wszyscy to przekopują i czytają każdy komentarz na profilach? Moim zdaniem większość spojrzy tylko na ikonki. Zielone łapki są i nie ma czerwonych? To można zaufać.


    Ps. Jeśli zdecydujesz się na tego negatywa i dostaniesz w rewanżu to samo tylko z wymyślonym powodem to mam nadzieję, że ktoś kto ma taką moc usunie tę opinię z Twojego konta. W sumie nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej.

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1618400153

    @Asamer  

    Na szczęście komentarze na profilach pojawiają się dopiero jak obie osoby je wystawią i nie wiadomo kto co wystawił.


    No chyba, że wcześniej kontrahent dostanie informację jaki komentarz poleci. W tej sytuacji administracja usuwa niesłuszne opinie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1618400378

    @mastahluc To prawda, ale może ten ktoś czyta forum i będzie wiedział co się szykuje.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1618401157

    @Asamer

    Na razie czekam na paczkę, ale widzę już kontrahentowi zmiękła rura, bo pewnie zdążył zauważyć ten temat na forum i wysłał mi wiadomość z tłumaczeniem :) a jeszcze rano mnie wręcz "zjebał" co ja chcę od niego :D



    3 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1618422811

    @Radnyns No i bardzo dobrze 😉 Daj znać jak się sprawa skończyła 😄

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry