Kolumny + wzmacniacz do 1500zł

kryjab20

Postów: 312 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1574722812

Witam. Zwracam się do was z prośbą o poradę. Jak to już wpisałem w temacie, szukam kolumn głośnikowych i wzmacniacza w cenie mniej więcej 1500zł.  Mogą być tańsze. Chodzi o to aby po wyłożeniu takiej kasy uzyskać naprawdę dobry i adekwatny do wydanych pieniędzy dźwięk. Nie spodziewam się cudów. Mile widziana jest też opcja Bluetooth ale nie konieczna. Czy ktoś się zna i coś doradzi?  

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1574777831

    @kryjab20
    bedzie BARDZO ciezko, szczegolnie jesli planujesz zakup 5.0 lub 5.1.
    Jestem swiezo po zakupie nowego kina 5.0, na prawde sredniej klasy, kosztowalo mnie to 2800. Sam amplituner kosztowal 1200zl. Subwoofer to koszt ok. ~300-700zl i juz masz koszta calosci. Kolumny ok. 1400zł (ponownie, sredniej klasy, lub nieco nizszej). Ja osobiscie darowalem sobie subwoofer, kolumny przednie maja zadowalajacy mnie bas na niewielkie mieszkanie.

    Za 1500zl nie kupisz nic sensownego, chyba ze zestaw stereo. Na kino domowe to niestety za maly budzet.
    Takie jest oczywiscie moje zdanie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1574784696

    @hajpero

    Właśnie nie chodzi mi o tak jakby kino domowe a poprostu dwie kolumny i wzmacniacz czyli 2.1 zestaw powiedzmy do 110W. Chodzi o to ze jak robie grilla na działce żeby to grało i żeby było słychać. Nawet nie musi być nowe. Składak też by się nadał. Nie musi być wszystko jednej firmy i nowe ze sklepu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1575831547

    Do grilla na działce i do mocy ~110W nadaje się tzw. kaseciak- jamnik.

    Nie pchaj się chłopie w koszty.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1575840252

    Lekko przekrocz budżet i kup mini zestaw, jako że świadom jesteś na co liczyć w tym przedziale cenowym, to coś w tym stylu powinno sprostać na disco grilla.


    Yamaha musiccast


    edit. Teraz widzę, że to temacik sprzed pół miecha jak coś kupiłeś to pochwal się ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1575921797

    @Damian.zg89

    Fajny sprzęt, rozważe zakup czegoś takiego. Nic jeszcze nie kupiłem bo do wiosny/lata daleko a narazie szukam tez coś z używanych na olx. 

    Jak mówię dam sobie czasu, ale na pewno coś wybiorę. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1575921848

    @Lysy0800 kaseciak-jamnik może być trochę za słaby, i niewiem czy jest opcja puszczania muzyki przez telefon np.spotify

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1575996461

    Widziałem takie chińskie cuda u kogoś znajomego- przenośny odtwarzacz (czyli coś w stylu "jamnika), bez cd, samo radio, gniazdo usb z odczytem MP3 i łączność Bluetooth.


    Nawet dawało radę na grillu.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1576598021
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1576792090

    Za 1500 zł kupisz odnowienie tonsile altusy model  140 i do tego zmaciniacz bądź ampituner 

    I gwarantuje ci jakość oraz dzwiek niesamowity oraz ta koc zrobisz jeszcze dobra imprezę pozdro ??

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry