Karta pamięci PSX

vaGRAnt

Postów: 38 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1556219518

Uszanowanko. Poszukuję osoby posiadającą działającą konsolę Playstation czy też PSX zwane popularnie szarakiem. Najlepiej z Wrocławia, ewentualnie z niedużej okolicy. A o cóż chodzi?
A mianowicie mam w swoich szpargałach 2 karty pamięci od PSX. I chodzi o to, że potrzebuję sprawdzić czy jest sprawna i czy ma jeszcze jakieś save'y. Na jednej z nich miałem save'a z Vagrant Story licznikiem ukończenia gry ponad 20 razy. Może to ta? ;)

Tak więc - jak masz szaraka i chwilę czasu  - pisz.

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556220583

    łatwiej ci będzie kogoś z Peesdwójką znaleźć.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556220770

    @hajpero sam mam PS2. Jednakże ona tylko jedną kartę widzi, drugiej nie czyta. Wiem, że PS2 jest kompatybilna, tak samo karty. Jednakże wolę się upewnić w PSX. Bo z tym działaniem bywało różnie.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556295040

    @vaGRAnt
    Wystarczy sprawdzić na innej peesdwójce w takim razie. Jest szansa, że z Twoją jest coś nie tak, ale one są w 100% kompatybilne z kartami PSXowymi. Tak więc nomen omen nie potrzebujesz stricte PSXa


    Z doświadczenia mogę dodać, że gdy włożysz kartę do portu, dociśnij ją w prawo, lewo, górę lub w dół. Moja karta do PS2 działa tylko wtedy, gdy po włożeniu docisnę ją w prawo. Można też rozkręcić i przeczyścić styki alkoholem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556298020

    @hajpero Tyko że posiadane karty nie są oryginalne. Podróby, chinole czy jak je tam zwał. A jedna z nich to tzw. warez.
    Żałuję, że kilka lat temu karton części z 3 psx'ów wywaliłem. Nie chciało mi się jednej kompletnej złożyć...

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry