Kabel zasilający od ps4

MaTheu

Postów: 5 Nowicjusz
1562139045

Cześć, nie wiem czy nazewnictwo napewno się zgadza, ale mój kabel zasilający okropnie trudno wyciągnąć z wejścia w konsoli. Dziś udało mi się go wyciągnąć, ale gdyby nie to że na YT zobaczyłem konsolę bez podłączonego kabla, to nadal myslalbym że on jest przymocowany na stałe ( ostatni raz dotykalem tego kabla 6 lat temu, gdy kupiłem konsolę , zapomniałem już ze on był do podłączenia ). Czy to normalne? Końcówka wychodzi z takim oporem, że aż boję się że mogę uszkodzić wejście 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1562140816

    Moim zdaniem to normalne po takim czasie. Weź szczotkę do zębów z twardym włosiem i przeczyść gniazdo ładowania i końcówkę kabla. Powinno trochę pomóc.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1562141062

    Dzięki, udało mi się ponownie wyciągnąć. Poprostu trochę była niewyjmowana. Teraz już z łatwością wychodzi

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry