Jaki dysk zewnętrzny polecacie do PS4??? HDD czy SSD?

donvaldi

Postów: 20 Początkujący
1600460127

Jak w opisie. Jaki dysk zewnętrzny polecacie do PS4??? HDD czy SSD? Nie chodzi mi o pojemność czy markę tylko o rodzaj. Dodam, że brakuje mi miejsca na twardzielu w konsoli a potrzebuje miejsca na kolejne gry... Proszę o szczere odpowiedzi

  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1600464210

    SSD oczywiście lepszy, ale droższy.



    Promka na Seagate 2Tb HDD do PS4.

    Jest różnica między dyskiem HDD a HDD do PS4 - takie opinie widziałem. :)


    https://m.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/seagate-seagate-dysk-ps4-2tb-stgd2000200.bhtml?utm_source=3129955%7Cpepper.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=%28TradeDoubler%29&utm_content=%2F

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1600511066

    Z mojego doświadczenia z SSD w PS4 podpowiem tyle że dużo to nie poprawi ponieważ jak używałem takiej kompozycji nie było różnicy na wydajności gry lądowały się podobnie, może to skróciło czas ładowania o 5% max 10% czego praktycznie okiem ciężko było wychwycić, jedynie przy RDR2 ciut szybciej początkowe ładowanie gry. Moje odczucie na SSD + ps4pro szkoda kasy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1600519469
    używany dysk laptopowy, z adapterem za 30 zł z allegro, dziala elegancko. Może być nowy dysk.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 20 Początkujący
    1600546324

    @Radek90211 dzięki za pomoc ale 5400 obrotów tu nie wchodzi w grę absolutnie :)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1600583208

    Jeżeli ma to być zewnętrzny to moim zdaniem szkoda kasy na SSD. Korzyści w porównaniu do wydatku znikome. Weź sobie HDD o odpowiadającej ci pojemności.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1600650540

    Jeśli to PS4 fat lub slim to SSD nie ma sensu

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry