Historia cyklu Far Cry

konewko Elite Vip

Postów: 747 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1560875692

Far Cry to jedna z sandboksowych serii, która została zapoczątkowana przez niemieckie studio Crytek, znane przede wszystkim ze swojego silnika graficznego CryEngine oraz cyklu Crysis. Ubisoft zainteresował się marką, wykupił ją w całości i postanowił rozwijać aż do dzisiaj. Dla jednych jest to jedna z lepszych serii sandboksów, a dla drugich totalny niewypał. W dzisiejszym artykule poznacie jej początki, wzloty i upadki, które towarzyszą Far Cry'owi od czternastu lat istnienia na rynku.


>>>Historia cyklu Far Cry<<<


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

Zapraszam do komentowania! ;)

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1560889604

    Myślę, że Korea Północna to idealny materiał na dobrą fabułę :)

    Tylko co na to Kim Jong Un :D  

    Dzięki za artykuł, dobrze się czytało, jedna z moich ulubionych serii. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1560890901

    " jedna z lepszych serii sandboksów, a dla drugich totalny niewypał."


    Nie wolno tak mówić/pisać... bo to jest ten sam przypadek co z AC. 

    Są wybitne odsłony (FC1, FC3, AC2, Brotherhood czy nawet Black Flag), a są też niepochodzące z tej planety crapy. Nie będę wymieniał, bo dla niektórych  Unity czy New Dawn to są "dobre gry" :)


    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560922944

    Znam osoby, które uważają, że całe serie  FC i AC to syf, kiła i mogiła, bo Ubisoft i odwrotnie, więc... :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1560933679

    @konewko ale to są już d*bile bez pojęcia, bo do jednego wora wszystkich gier z danej serii wkładać się nie powinno. W grach ubi są takie elementy, które występują praktycznie w każdej ich grze singlowej, a zwłaszcza w tasiemcach i dlatego można ich nie lubić. Mi też przeżarło się odkrywanie dzielnic poprzez zdobywanie wież (w_d i fc) itp powtarzające się elementy, ale w niektórych Assassinach do tej pory jak sobie przypomnę mam taki sentyment jak wchodzi ten widoczek z czubka jakieś wysokiej budowli (zwłaszcza Black Flag).

    Jednakże samo Ubi to jest syf i raz max dwa razy na rok im się uda jakaś gra. Na tyle co wydają to jest marny wynik. Jak dla mnie te gamonie są zaraz za EA, o którym wiadomo jakie wszyscy mają zdanie :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry