Gry PS PLUS maj

Marcinek3331

Postów: 195 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1588180284

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1588180464

    W porównaniu do poprzednich miesięcy "szału nie ma" ale na rozluźnienie gierki spoko. ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1588181230

    @maciej_spc w poprzednich miesiącach też dawali byle co,ale to kwestia gustu. Jak dla mnie może być tym bardziej że miałem zamiar kupić FS19. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1588194118

    Wlasnie wg mnie w poprzednich miesiacach szalu nie bylo ogolnie gry ktore juz miale jak uncharted i ktore pewnie wiekszosc zdazyla ograc. Tym razem 2 tytuly ktorych nie mam i w ktore nigdy nie gralem a zawsze chcialem sprobowac FS 2019 a teraz bedzie okazja. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 46 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1588227240

    Wszysyko zależy tak na prawdę od gracza. Ja się bardzo cieszę na widok Cities:Skylines bo miałem właśnie zakupić ten tytuł.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1588232281

    Ha ha ha - moja reakcja na te "gry"

    Jak miałem x360 to trochę zazdrościłem graczom ps3 darmowego multi i gier które dostawali co miesiąc, teraz jak kupiłem ps4 to po części podziwiam X1 za gamepassa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1588239650

    Skończył mi się Ps+ 15 Kwietnia, pomyślałem poczekam do maja, zobaczę jakie gierki doda sony do Ps+ na maj, teraz stwierdziłem że jednak się wstrzymam do czerwca :), i tak mam w co grać. FS2019,Cities: Skylines to nie moje klimaty, dla tych co się poszczęściło, życzę miłego grania.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1588243851

    @realizator Podziwaj też czasem opisy usług, bo gamepassa możesz porównać do Ps Now a Ps Plus do Game With Gold.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1588247049

    @Asamer nie ma co porównywać ps now do gamepassa bo ps now nie ma w Polsce a gry w gwg czasem są lepsze niż w plusie.. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1588249031

    @realizator Nie śledzę gwg w ogóle, więc wierzę na słowo 🙂 Ale wiadomo, wszędzie zdarzają się słabsze miesiące.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1588269619

    @Masteron racja. Tym batdziej ze w czerwcu beda promocje z okazji Days of play.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry