Gry na wymianę

Puszkin

Postów: 23 Początkujący
1610706902

Witam, czy nie rozsądniej było  by zrobic tak aby użytkownik który poszukuje danej gry musiał dodać przynajmniej jedna swoją grę na wymianę ? Wchodząc w "ofertę" w której ktoś poszukuje danej gry klikamy w " złóż ofertę" a dana osoba nie ma nic na wymianę. Czyli wychodzi na to że jeśli ktoś szuka danej gry to tak jakby chciał ją kupić ? bo i tak nie ma sie za co wymienić ponieważ nie posiada gier.

Ewentualnie można by zrobić tak ze jeśli si kliknie w " złóż ofertę" a ktoś nie ma gier na wymianę to powinna byc opcja " zaproponuj cenę" i wtedy wpisujemy za ile możemy sprzedać mu grę której szuka.

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1610708476

    ja np nie chce dodawać swoich gier, a tylko podglądać osoby, które dodają coś, co mnie interesuje. Jeśli coś takiego się pojawia to składam propozycję. Nie zależy mi na setkach ofert, które sam będę odrzucał. Nie mam na to czasu.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1610710253
    Szczerze, nie widzi mi się taka koncepcja. Już, lepiej jest, jak jest. Zwłaszcza, duży plus jest tego, że niby nawet klikniesz kupno. Musi, być potwierdzenie osoby akceptującej. A dużo, użytkowników jest od dawna offline. W tym, przypadku. Każdy, by pisał do administratorów. Aby, anulował. A do tego jest biblioteka, by zaznaczyć i odznaczyć, co kogo interesuje. Więcej, problemów, niżeli pożytku z omawianej przez Ciebie koncepcji. Większy chaos, by się narobił.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1610716141

    @hajpero Brzmi to jakby odrzucanie ofert było aż tak czasochłonne

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1610716740

    @Borsuk328 lubisz wyrzucać śmieci? A gdybyś tak nie musiał tego robić, bo "wyrzucały by się same", lub by ich nie było? Nie skorzystałbyś?

    Chyba nie bardzo zrozumiałeś, że chodzi o wygodę.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1610718483

    Dlatego jest opcja dodania gier, do niechcianych. Wtedy, nikt Ci śmiesznej oferty nie wyśle.

    2 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1610726550

    Szykujemy coś dużego w kontekście lepszego dopasowywania graczy, którzy mogą się między sobą wymienić.


    Jakiś czas temu udzielaliście odpowiedzi w ankietach. Bardzo nam to pomogło. Na razie więcej nie zdradzamy ;)

    6 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry