Gry na steam się odinstalowały

Jabus

Postów: 15 Początkujący
1710028640

Witam dzisiaj jak robiłem reinstalla steama bo nie działał mi fivem to jak włączyłem steama to odinstalowały się na nim wszystkie gry, problemu by nie było wtedy gdybym mógł je znowu zainstalować ale mam tyle samo miejsca na dysku co wczesniej. Próbowałem juz wczesniej gry usunąć ale sie nie da. Wie ktoś gdzie leży problem i jak to naprawić ?

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710076058

    Spróbuj usunąć gry z rejestru systemowego i potem foldery z plikami lub spróbuj pobrać gry wskazując ten sam folder, wówczas wykryje że w tym miejscu są już te dane które chce pobrać 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1710085928

    @kenny2612 A jak je usunąć ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710149818

    Chociażby CCleanerem (tylko musisz zaznaczyć puste i błędne rejestry)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1710185866

    @kenny2612 zainstalowałem cc cleanera wszedłem w rejestr no i kliknąłem napraw zaznaczone i nic sie nie zmieniło. Coś źle robie ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1710355605

    @Jabus po tej reinstalacji Steam masz wskazany ten sam folder do instalacji gier, co poprzednio?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry