Gry i wojna

czikenpredator

Postów: 68 Gaduła
1649093873

Wybaczcie, że pozwalam sobie poruszyć poważniejszy temat. Chciałbym podzielić się z Wami ważnym dla mnie artykułem, który napisałem w reakcji na sytuację na Ukrainie. Dotyczy on gier (chociaż głównie planszowych) oraz wniosków, które można z nich wyciągnąć na temat wojny. Ogólnie myślę, że podobnych głosów (oczywiście moim zdaniem - niestety) jest bardzo mało w obecnej przestrzeni publicznej:

https://wyjdziewgraniu.pl/wojna-na-planszy-plansza-na-wojnie 


Artykuł, jak wszystko na linkowanym portalu, który współtworzę, jest niezależną treścią NON-PROFIT. Nic na nim nie zarabiam i nie po to powstał. Jeśli komuś przedstawiona perspektywa wyda się wartościowa, proszę uprzejmie o podanie go dalej. Przede wszystkim jednak zachęcam do komentowania i (jak zawsze kulturalnej) krytyki.

  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1649532988

    No z całym szacunkiem kolego, ale forum na portalu który ma służyć rozrywce nie jest odpowiednim miejscem na takie felietony.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1649548329

    Hej kolego: nie napisałem go na tym forum, ani nawet tu nie wkleiłem, a jedynie zamieściłem link z wyraźnym tytułem i opisem czego dotyczy. Jestem przekonany, że są tu osoby, którym może wydać się użyteczny (jak zresztą widać po "kciuku" znalazła się już przynajmniej jedna taka osoba).

    Poza tym gry to nie tylko rozrywka, ale również kultura. Nie każda gra służy tylko do tego by odwracać uwagę ludzi od ważnych kwestii - wręcz przeciwnie, wiele z nich stara się ludziom pewne rzeczy uzmysłowić.

    Także i ja również szanuję Twoją opinię (Twoje wątpliwości), jestem pewien, że wychodzą z dobrych intencji. Mój post również z nich wychodzi.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry