Grono zainteresowanych wymianą / sprzedażą / kupnem filmów BluRay

Damian.zg89

Postów: 34 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1577720262

Piszę z ciekawości czy wśród grona wymieniaczy, handlarzy, administracji czy po prostu uczestników strony / forum jak ja znajdą się osoby, którym opcja o osobnym dziale powiedzmy "wymień film" (czytaj: kup i sprzedaj również) nie przeszkadzałaby zanadto i wdrożenie rozbudowa WG.pl w tę stronę w przyszłości mogłaby zaistnieć ku snobistycznie mojej uciesze.

Zdaję sobie sprawę, że wiele filmów można kupić po cenie śmiesznych 40,- w marketach, lecz również wiele edycji kolekcjonerskich, wydań specjalnych czy pakietów / trylogii trzyma cenę i zaufane miejsce, gdzie można by zdecydowanie bezpieczniej niż... (wiadomo gdzie) takimi filmami "pohandlować" byłoby dodatkowym atutem strony. Dla mnie od zawsze wieczór spędzony w domu oznacza film lub gre, przez co zarówno świat gier, jak i wielkiego ekranu to duet czasoumilaczy stąd moja propozycja.

Wy co sądzicie?

  •  
    Postów: 42 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1577722736

    Jakby bajzlu nie było typu propozycja "dam 2 filmy za grę", to mi to nie przeszkadza ale jak znam życie jak coś jest do wszystkiego to do …

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577723067

    Myślę, że w obecnych czasach (Netflix, HBO GO, zaraz Disney+) filmy na nośnikach mało kogo interesują.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1577723988

    @mastahluc   słuszna uwaga 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1577724164

    @SFU666 Mogliby to całkowicie odizolować tworząc osobną małą bazę niekoniecznie z okładkami bo to zbyt obszerny projekt, za to z przymusowym dodaniem realnej fotki pudełka.


    @mastahluc Żaden netflix w tych czasach nie da takiej jakości jak nośnik. Jak ktoś ogląda na ekranie to bitrate na poziomie jak się uda 10mbs  przy fhd to i tak lipton. Pa3ąc po ilości osób kupujących na alletudrogo filmy jest grono które jednak preferuje nośnik.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577728702

    Sam chciałem to zaproponować, ale takich wymian byłoby bardzo mało i osobiście nie wiem czy jest to warte świeczki.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1577732013

    Są torrenty,  cda i inne ustrojstwa, więc po co komu zbierać szajs.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577732070

    @Damian.zg89

    Wiadomo, że żaden stream nie dorówna nośnikowi, ale ludzie są jednak wygodni. Ja sam robię się coraz wygodniejszy i jak obejrzę film w kinie to wystarczy mi jakość streamu przy kolejnym seansie. Mało tego - wystarczy zobaczyć takie zalukaj jaką ma popularność, a jaką oferuje jakość.

    Kiedyś, jak GT jeszcze pięknie prosperowało, powstał taki serwis do wymiany filmów - DVD Roller się chyba nazywał. Jeśli o nim nie słyszeliście to można sobie tylko wyobrazić jak małą popularnością cieszyły się wymiany filmami.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1577733968

    @realizator Bez komentarza!

    @mastahluc Zgadzam się, ja sam wiele filmów oglądam na netflixe bo wygodniej, lecz wiele chciałbym posiadać na wieczność by móc obejrzeć kiedy tylko zechcę bo jestem troszkę koneserem i do bardzo dobrych obrazów lubię powracać tak jak do gier. Z dvd takiej biblioteczki zbierać nie chciałem nawet gdy było to popularne, lecz przy jakości dzisiejszych standardów bluray (4k) według mnie warto. Również trzeba zaznaczyć, że na tych netflixach filmy są jakiś czas. Również to jest trochę jak z grami, cyfrowe wygodne ale zapewne większość z nas woli fizyczny nośnik, nawet pomijając zaletę odsprzedaży / wymiany. Stąd moja propozycją, lecz jak stwierdził @konewko większe szanse są, że byłaby to gra niewarta świeczki. Szkoda bo może by to funkcjonowało lecz racjonalnie to przyznaję mu rację.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577736024

    Co do bycia koneserem filmów, ja posiadam tylko pełną kolekcję Obcego wersje kinowe + reżyserskie z ciekawymi bonusami, ale za nic w świecie ich nie oddam :D Stanowią dla mnie zbyt dużą wartość i bardzo dużo mam z tymi filmami wspomnień.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1577737935

    @Damian.zg89 trzymaj sobie lepiej na dysku, a potem i tak usuniesz żeby pobrać w lepszej jakości nowszą wersje. Też tak zbierałem co lepsze filmy to wszystkie z poprzedniej dekady były do wywalenia, bo jakość była śmieszna. Tak samo skończyło się zbieranie kaset vhs (w podstawówce), dlatego odpuściłem już płyty DVD na koszt dysku komputera.


    @konewko więcej roboty z implementacją jakiejś zakładki niż osób, które z tego skorzystają. Lepiej zrobić przypięty dział na forum, który będzie widoczny zawsze na głównej czy profilu u każdego usera. btw przydałoby się obok (tzn pod) tymi najnowszymi tematami na forum jeszcze jedno takie okno z popularnymi albo najczęściej odwiedzanymi... no czymś żeby ludzie chcieli kliknąć w jakiś temat co jeden ciekawszy.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry