Grand Theft Auto: The Trilogy - Wersja pudełkowa.

neKu

Postów: 29 Początkujący
1684064805

Witam,
Szybkie pytanie by się upewnić ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie jednoznacznej, klarownej odpowiedzi.
Chodzi o wersję pudełkową GTA The Trilogy, czy każda wersja PS4 posiada update do PS5? Obojętne jakie źródło i jaka dystrybucja oraz wypust, będzie posiadał udpate? Poniżej dale przykład, tak wiem że ten konkretny ma w opisie (KOMPATYBILNA) ale to że się odpali na PS5 to wiem ale czy będzie posiadać update.

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/rockstar-games-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-ps4-ps5.bhtml

  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1684066024

    Ta gra jest kompatybilna z konsolą PS5, to znaczy że będzie na niej działać (jak wszyskie gry z PS4), ale nie ma upgradu do wersji PS5.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1684066068

    @neKu ta gra nie ma update do PS5 bo takowa wersja nie wyszła. Nie wiem tez skąd na portalu okładka wersji na ps5 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1684069126
    Więc wersja na PS5 jest dostępna WYŁĄCZNIE na psstore ?
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1684078485

    @neKu nie! Nie ma w ogóle wersji osobnej dla PS5.

    w psStore jest jedna wersja dla obu konsol bo na ps5 niczym się nie różni. Kup w pudełku - taniej wyjdzie jak już chcesz zagrać w tego crapa ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1684085480

    @kenny2612 Dzięki za informację o braku wersji na PS5. Zmieniłem w bazie i nie można już jej dodać do ogłoszeń.

    4 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1684144173

    @kenny2612  

    Poprawka - jest wersja dedykowana dla PS4 i dla PS5.


    Wydanie w pudełku to jedna gra dla PS4 (można uruchomić na PS5). Nie ma tutaj możliwości ulepszenia do wersji PS5.


    Wydanie cyfrowe zapewnia 2 gry - dla PS4 i dla PS5.


    https://psnprofiles.com/trophies/14598-grand-theft-auto-iii


    https://psnprofiles.com/trophies/14597-grand-theft-auto-iii


    Fakt braku różnic to inny temat 🙂

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1684144458

    @mastahluc a to mogłem palnąć na ślepo bo w storze jest jedna pozycja wspólna dla obu konsol do zakupu (w sensie nie kupisz tylko wersji na PS5) :) 


    ale racja, różnic nie ma żadnych a i jakość woła o pomstę do nieba :) grałem w pudełkową wersję i no nie przeszło to u mnie w 2023 roku :) 


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1684416824

    @mastahluc Zapewniam że są różnice, i to nie tylko szybsze loadingi https://youtu.be/O--mXPwdOPQ

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1684491237

    @maka tylko w moim odczuciu na tym silniku to nie są znaczące różnice a już napewno nie na tyle aby dopłacać do tego :) 


    Gra niestety jest crapem po całości :) próbowali odgrzać złote jajo ale nie spełnili oczekiwać poza sentymentem ze starych dobrych czasów :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1684522823

    @kenny2612 No ja tam się dobrze bawiłem, chciałem też ostrzec przed pudełkową wersją posiadaczy ps5 bo ja różnice widziałem spore. Jeśli chodzi o bugi to potwierdzam że dalej są, ale nie skreślałbym jej całkowicie.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry