God od war Ragnarok - plyty

anecix

Postów: 131 Wygadany
1676716508

Cześć wszystkim,

Proszę o wytłumaczenie kwestii dlaczego na ps4 są 2 płyty - Play i data disc, kiedy na ps5 tylko jedna?

Dziękuję 

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676718569

    @anecix Hello. A to ciekawostka. Może zrezygnowali z jakiś danych na płycie, które konsola pobierze na dysk twardy? Stąd możliwa jedna płyta. Ale to jest tylko mój domysł.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1676719850

    PS5 czyta płyty o większej pojemności i gra w wersji dla PS5 zajmuje mniej miejsca.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1676724571

    Właśnie doczytałem na ps4 blu-ray, na ps5 ultra hd blu-ray? Macie info o ile więcej mieszczą GB płyty ps5 od ps4?

    Nie sądziłem, że wprowadza nowy standard, a jednak, miłe zaskoczenie!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1676730297

    @anecix   zwykły bluray 25-50 gb w zależności od typu,ultra hd bluray 33-100 gb tez w zależności od typu.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1676734639

    @Vindicus a posiadasz może info dla porównania o blu-ray ps3, bardzo ciekawe wartości na przestrzeni tych generacji :D 

    Instalacja gry ps4 na ps5 wygląda tak samo jak na ps4? Po czym gramy na płycie Play?

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry