Gdzie sprawdzić jakie osoby szukają danej gry?

Temat zamknięty

kojoocik

Postów: 17 Początkujący
1563381929

Tak jak w temacie, gdzie mogę sprawdzić jakie konkretnie osoby szukają danej gry? Jest w ogóle dodana taka funkcjonalność?

Przyspieszyłoby to proces ewentualnej wymiany/sprzedaży. Widzę, że istnieje coś takiego na stronie głownej ale czy istnieje taka zakładka? Na gametrade pamiętam, że coś takiego było.

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563382936
    Oczywiście jest taka opcja. Po prostu klikasz w daną grę (najlepiej wejdź w jakąś grę ze swojego ogłoszenia), potem jeszcze raz klikasz na tytuł i otwiera Ci się wtedy jej opis, recenzje i oceny. Następnie pod opisem danej gry a Twoją ewentualną oceną jest belka "Poszukujący" i tam masz listę interesujących Cię osób.
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1563384129

    @Asamer dzięki wielkie!

    do zamknięcia, usunięcia


    //edit maciej_spc zamknięte wedle życzenia :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1563384281

    Z tego co mi się wydaje łatwiejsza opcja jest wystawienie ogłoszenia i na stronie głównej pokazuje Ci kto czego szuka :p(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    Na szybko wstawiłem gow'a

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563384733

    @kojoocik Proszę uprzejmie :)

    @Erick0674 Przecież napisał "Widzę, że istnieje coś takiego na stronie głownej ale czy istnieje taka zakładka?" :P No rzeczywiście jest jak mówisz, ale weź się przekopuj przez te gry, bo przecież są tam też te, które są przez nas szukane.


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1563385144

    Mój błąd nie doczytałem xd ukrywam się w kącie w pracy i zajmuje sobie czas 

    2 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry