Filmy o super lub antybohaterach

konewko Elite Vip

Postów: 747 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1566725538

Każdemu z nas chyba przytrafiło się obejrzeć kilka z nich. Macie jakieś swoje ulubione? Nie chodzi o podział między Marvelem i DC, a ogólnie. Odwieczne pytanie: wolicie Spidermana czy Batmana? Zapraszam do dyskusji i podzielenia się, które filmy spodobały Wam się najbardziej.


Moje osobiste TOP 5:


5. Guardians of the Galaxy (2014) - chyba najbardziej oryginalny film z MCU i świetna obsada,

4. Venom (2018) - za dialogi między Eddiem i Venomem oraz tło problemów, na którym doszło do symbiozy,

3. Dr Strange (2016) - dwa słowa: Benedict Cumberbatch <3,

2.Thor Rangarok (2018) - za humor, Cate Blanchett w roli Heli i efekty specjalne,

1. The Dark Knight (2008) - za Heatha Ledgera w roli Jokera.


Zawiodłem się zaś strasznie na poprzednim Spider-manie (Homecoming), w którym było za dużo Starka i ostatnich Batmanach i innych od Snydera. Obecnie najbardziej czekam na Czarną Wdowę (2020), Birds of Prey (2020) i kontynuację Venoma, która została potwierdzona.

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566730079

    nie trawię tego typu filmów i nie oglądam. Za młodu się obejrzało jakiegoś starego batmana i spidermana ale to raczej tyle. Wolę ambitniejsze kino. Moje top 5 poniżej:

    1.
    2.

    3.

    4.

    5.


    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566731719

    Jak już odpisałeś w temacie to wypadałoby coś wymienić z tego ambitniejszego kina, by post miał jakąś wartość ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1566743804

    Ja raczej topki nie Mam. Z tych co bardziej mi się podobają to :

    -Hancok

    -Venom

    -Jumper

    -I'm number 4 

    -Deadpool 

    Kolejność losowa. Ogólnie dla mnie filmy Marvel, DC są świetne i przyjemnie się je ogląda, ale od kilku lat trochę tego za dużo i monotonne się delikatnie stały. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1566762806

    X-men... w sumie cała seria, bo tam sporo tego wyszło i dość nierówne, ale w ogólnym rozrachunku bardziej podoba mi się to uniwersum niż obecne MCU. Szkoda, że taki zjazd nastąpił w ostatnich latach i ta cała Dark Phoenix też podobno słaba. Szkoda, że nie udało się tego lepiej rozegrać/zakończyć. Chociaż przejście ze starych na młodych wyszło im nieźle.

    A z pojedynczych:

    1. Mroczny Rycerz

    2. Spider-man 2

    3. Winter Soldier

    4. Thor Ragnarok

    5. Endgame.


    Spider-man zawsze gdzieś głębiej w moim sercu jest, ale to produkcje (filmy, animacje, gry) z Batmanem są lepsze.


    Nie czekam na nic, bo nie ma na co już w sumie... może Guardiansi + Thor. Venom dramatycznie wyreżyserowany, Spider-man mi się obecny nie podoba tak samo jak i ten z Garfieldem, Batman potrzebuje czasu, a i Joker nie długo. Jeden z nie wielu filmów w tym roku na który faktycznie czekam.


    Dalsze ciągniecie tego MCU po ostatnich Avengersach nie ma sensu. Tam potrzebe restartu albo w sumie nie ma czego, ale pewne jest, że tutaj się już coś wypaliło po tylu latach. A DC to w ogóle powinni sobie darować i może przejść w jakieś animacje, bo wszystkie te ostatnie filmy to dramatyczne kaszany. Wyszedł średni Shazam! to podniecali się, ale w sumie jak się patrzy na inne filmy DC to nie ma się co dziwić, że fanów taki przeciętniak cieszy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1566764342

    Ja bym od siebie polecić mógł jeszcze Watchmenów, ale film jest zdecydowanie ciężki w odbiorze i nie sądzę żeby spodobał się fanom MCU. A i samym "bohaterom" bliżej do złoczyńców. W każdym razie polecam.

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566768891

    @konewko
    Nie sądzę, aby to było konieczne, ale specjalnie dla Ciebie mogę to zrobić.

    Incendies, The killing of the sacred deer, Whiplash, Arrival, Captain Fantastic, Hunt for the Wilderpeople, Sicario, Three Billboards over Ebbing, Missouri.

    Ot kilka przykładów kina współczesnego. Mam nadzieję, że poczujesz się zadowolony:)

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566769905

    Jelenia, Arrival, Sicario widziałem, wiec tak złe chyba ze mną nie jest ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1566771768

    Aaa... i na netflixie jest nawet niezły serial: Umbrella Academy. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1566997365

    Brightburn: Syn ciemności.  Ostatnio oglądałem i mnie pozytywnie zaskoczył, polecam każdemu kto lubi superśmoce:) i horror

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1570826118

    Brightburn również mogę polecić a skoro jesteśmy przy tej tematyce to ostatnio film Aquaman mnie pozytywnie zaskoczył kto lubi filmy Marvela to wie czego się spodziewać 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry