Feedback dla WymieńGry

krowek Admin

Postów: 139 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1605282674

Cześć, na forum pojawiało się wiele wątków z Waszymi sugestiami na usprawnienia serwisu. Dzięki za to. Niektóre funkcje jak np. blokowanie użytkowników czy checkbox z przyjmowaniem przelewów Blik wdrożyliśmy dzięki tym sugestiom.

Chcemy w uporządkowany sposób dalej pracować nad ulepszaniem serwisu dla Was i ułatwiać wymiany, dlatego przygotowałem formularz z 3 pytaniami:

https://forms.gle/Xw5o6phpDGEX8wB39

Każdy ma szansę zgłosić swój pomysł co możemy poprawić.

Po przeanalizowaniu wszystkich odpowiedzi będziemy zakładać wątki na forum, aby doprecyzować wygląd czy działanie nowych funkcji i usprawnień.


Każda opinia jest dla nas cenna. Dzięki!

  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1606071099

    Porównanie WymienGry do Olx trochę mało trafne, bo tutaj serwis deklaruje chociaż chęć pomocy w razie problemów, a Olx wypina się każdą częścią ciała.


    Płatności za wymianę jak dla mnie super. 2 zł za jedną wymianę, to nie dużo przy wartości gier +60, a przynajmniej przesiewa dzieciarnię, która też lubi kombinować z trefnymi wymianami lub zwyczajnie nie wywiązują się z transakcji.


    Sam miałem przypadek, gdzie po zaakceptowaniu transakcji gość stwierdził, że on jednak chciałby taniej "czy by Pan mógł" - poszedłem na rękę, zgodziłem się, ale takie zachowanie jest niepoważne i nie powinno mieć miejsca.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1606080078

    @zbyszekz   no ostatnio też kiepsko u mnie z tym wygląda, obserwuje tylko kilka osób które maja bardzo dużo ogłoszeń  i wyglądają na komisy bo widać to przy dziwnych nie adekwatnych wymianach  jakie proponują a nowych osób jak na lekarstwo a jak już są to szybko uciekają

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1606080497

    @Tariyaki ja  nie lubie OLX bo tam  przeważnie trafiają się dziwne osoby , ale piszę co mi osoby odpisały gdy im się limit wyczerpał

    tak mi jedna osoba odpisała :


    [JA] Witam, niestety nie mogę zaakceptować oferty bo został osiągnięty limit transakcji

    [KLIENT] no co Ty gadasz :

    [KLIENT] wykonałam aż jedną xD

    [JA] i jak będziesz wykupywać pakiet premium ?

    [KLIENT] nieee, uciekam z tego serwisu bo mi szkoda kasy. na olx i fb wiecej wymieniam niz tu. jak chcesz to mozemy sie gdzies tam zgadac ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1606081755

    Mam nadzieję, że za te zaoszczędzone 14 zł (10 transakcji) ludzie pokupują sobie te jachty, na które tak oszczędzają.

    1 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606085554

    @wojo_m Dzięki za sugestie. Pracujemy nad pozyskaniem nowych użytkowników różnymi kanałami.


    Oczywiście cały czas możecie nam w tym pomagać opowiadając znajomym o serwisie czy udostępniając nasze posty na social mediach.


    Jak wiecie, nie jesteśmy dużą korporacją i jeśli serwis byłby całkowicie bezpłatny to nie byłoby możliwości go utrzymać.


    Obecny model 1 bezpłatnej transakcji bardzo dobrze się sprawdza wśród większości użytkowników. Nie będziemy próbować zadowolić wszystkich bo to nierealne.


    @Tariyaki Zgadza się. Staramy się dbać o bezpieczeństwo każdej transakcji i w razie problemów pomagamy w wyjaśnianiu sporów.


    Osobiście uważam, że czasami co tanie to drogie, tzn. ludzie na OLX czy grupach na Facebooku kuszą się na wyjątkowe okazje, a potem narzekają, że zostali oszukani. Sami pewnie widzicie takie posty na grupach.


    P. S. Jeśli ktoś zna osoby zarządzające grupami na Facebooku związanymi z grami na PlayStation czy XBox lub jest właścicielem, to proszę się do mnie zgłosić na priv ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1606223417

    moim zdaniem fajnym pomysłem było by dodanie opcji "lepsze transakcje " za np 15 zl na stale , polegala by ona na tym ze w kokpicie pokazywaly by nam sie ogloszenia z kolorem zielonym ktore sa dopasowane do naszych szukanych gier np ja szukam the last of us 2 i posiadam np plague a ktos posiada the lasta i szuka plaugue , mysle ze to by ulatwilo kazdemu transakcje :) 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1606226717

    @bartek_2020

    Ten pomysł jest już realizowany. Wiele razy zgłaszałem coś takiego Jednak wszystko i tak zależy od użytkowników. Algorytm może idealnie dopasować kontrahentów, ale użytkownik i tak może się nie zdecydować z sobie znanych powodów.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1606286925

    A ja myślę że fajnie by było gdyby powstała aplikacja,dużo by to ulatwilo

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1606289092

    @Piksel091 aplikacja która daje powiadomienia o wiadomościach, przychodzących ofertach czy pojawiających się poszukiwanych grach to było by coś super. Wiem że strona jest bardzo Dobrze przystosowana do smartfonów ale aplikacja to jednak aplikacja.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1606317799

    Dlaczego jest teraz możliwość dodania nazwy paczkomatu, a nie ma dodania maila? Zawieram transakcje, widzę jaki paczkomat, ale o adres e-mail i tak muszę się pytać kontrahenta? No i to samo z numerem konta, mam wymianę z dopłata i tak muszę prosić o numer konta.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry