Diablo IV - czy gra używana ma ograniczenia ?

M4rcin

Postów: 14 Początkujący
1686754697

Cześć, mam pytanie odnośnie używanej gry Diablo IV.

Gdzieś ostatnio wyczytałem że gra na płycie przypisuje licencje do konkretnego konta i na innym koncie nie da się jej już odpalić lub że da się ją odpalić ale będzie miała ograniczone funkcje.

Wydaje mi się że jest to bzdura ale wolałbym się upewnić przed zakupem używanej gry.

Może jest ktoś kto gra już w Diablo 4 z drugiej ręki ?

I pytanie dotyczące samej rozgrywki, wiem że internet jest wymagany ale czy można grać samemu i bez PS+ ?

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1686824161

    Co do pierwszej części - mam cyfrę więc precyzyjnie nie powiem, ale brzmi jak bzdura. W pudełku można znaleźć kod na dodatkową zawartość. Reszta jest na płycie. Konto BN jest powiązane z kontem PSN, a płyta to tylko autentyfikator do włączenia gry.


    Bez PS+ można grać. Są ograniczone funkcje - nie dołączysz do klanu, nie będziesz mógł handlować z innymi graczami, nie stworzysz grupy.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1686826999

    Dzięki, pytam bo takie plotki się rozeszły a gra do tanich nie należy.

    A czy grę, fabułę można przejść samemu ? Bo z kolej też gdzieś wyczytałem że bosy są robione pod co-opa i samemu można sobie nie z każdym poradzić.

    Ech, tyle wątpliwości, nie mogli zrobić starego, dobrego Diablo :/ zdaje się że mocno rzucili się na kasę i chyba powstalo coś na wzór Diablo Immortal, taki mam obraz po tym co krąży w sieci.

    Ale nie oceniam dopóki nie sprawdzę.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1686862662

    Wszystko można przejść samemu. A nawet jeśli kogoś przypadkiem spotkasz to w dwójkę zrobicie zadanie i tyle.


    >gdzieś wyczytałem że bosy są robione pod co-opa i samemu można sobie nie z każdym poradzić.

    Odstaw reddita i nie słuchaj baranów. Wszystko zależy od tego jak sobie zbudujesz postać.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1686946989
    gra instalując sie z płyty ma w sobie licencję jest nią ta właśnie płyta xd nie ważne czy uzywana czy nowa będzie wszędzie taka sama jedyne ograniczenia to juz te ps plus itp 
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry