Demon's Souls stopień trudności

kenny2612

Postów: 367 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1644400396

Hej, pytanie najlepiej do graczy którzy ograli zarówno DS jak i Sekiro (bo w to jedynie grałem od From Software).


Mianowicie przymierzam się do zakupu Demon's Soulsów jednak mam obawy o poziom trudności. Sekiro odrzucił mnie przy 2-3 bossie jednak jak oglądam gameplaye z DS wydają się łatwiejsze. 

Czy to tylko moja iluzja czy faktycznie próg jest mniejszy niż w Sekiro? :D

  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1644401720

    Sekiro faktycznie wymiata jeśli chodzi o poziom trudności, niedawno platynowałem i gra jest świetna nie poddawaj się bo satysfakcja z ubijania tych bosów gwarantowana i warto ukończyć ten tytuł. 

    DS faktycznie jest łatwiejszy od Sekiro ale na new game ++ potrafi wpienić i zirytować.

    Obie gry są warte uwagi , jak jeszcze nie grałeś to polecam Bloodborne kolejna świetna gra

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 367 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1644404003

    @Longer bloodborne mam w cyfrze, jako pierwsza gra z tego klimatu łatwiejsza ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1644406870

    Jeśli chodzi o te trzy tytuły to najtrudniejsze Sekiro później BB i DS

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1644502870

    W zasadzie to trzy zupełnie inne gry oparte o podobny koncept, trudność rozgrywki będzie zależała niejako od stylu rozgrywki jaki preferujesz.

    Demon's Souls wydaje się bardziej stateczną pozycją, nie kładąca tak dużego nacisku na umiejętności zręcznościowe gracza, w odróżnieniu do Bloodborne czy Sekiro.  

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 367 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1644504598

    @Lei @Longer ok postanowiłem zakupić :) dzięki wielkie za opinie! :D


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1644504820

    @kenny2612 nie pożałujesz,swietna gra :) W DS kazdy boss ma też jakąś  słabość,którą można wykorzystać.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry