Czyszczenie napędu PS4

Zurek

Postów: 133 Wygadany
1583007681

Czyścił ktoś może ten napęd (chociażby z kurzu), dużo z tym zachodu ?

  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1583010534

    Ja czyściłem wiatrak sprężonym powietrzem i powiem Ci ze bylem zdziwiony ile tego tam było. 

    Jakoś dużo roboty tam nie było jednak musisz wiedzieć że rozkręcanie konsoli anuluje gwarancję. Potrzebny ci jest śrubokręt gwiazdkowy lub płaski z idealna wielkością i krzyżak. Maksymalnie 30 minut roboty, rozkręcasz z tyłu śrubki żeby ściągnąć dolna obudowę, podważasz ją na rogach zeby łatwiej zeszło, odkręcasz zabezpieczenie baterii(krzyżakiem 2 długie śruby) a następnie osłonę połowy konsoli, wyciągasz baterie i tyle. A po ściągnięciu górnej czesci obudowy masz dostęp do dysku. Dalej nie grzebałem bo nie chciałem nic uszkodzić, bo nie z chodziła mi jedna część górnej obudowy.  

    Ps: najlepiej sprawdź filmy na YT

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1583012632

    @DeadZone . Juz mam po gwarancji, wiec ryzyka utraty nie ma. Domyślam sie, że kurzu tam pełno Tylko mi chodzi o napęd, bo mi płyty raz czyta, raz nie czyta. I czytałem, że może być od kurzu. Albo szlak po prostu trafil ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1583055296

    @Zurek Jeżeli posiadasz Ps4 Fat,tutaj masz link jak czyści napęd.

    https://www.youtube.com/watch?v=E5DFiiTf7vw



    3 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1583068617

    @Masteron   Kurde,ja właśnie mam pro i znalazłem poradnik. To dramat jest, trzeba dosłownie wszystko wyjąć i na końcu napęd jest. Trzeba się bedzie za to kiedyś wziąć, przy okazji od razu pastę wymienię 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1583073389

    @Zurek Sam jestem posiadaczem Pro od dwóch lat, wiadomo trzeba o sprzęt dbać,czyścić, raz na trzy miesiące z kurzu, lub jak tam komu pasuje. Ja ogólnie jeszcze takiego problemu nie miałem z Ps4 i mam nadzieje że nie będę miał aż wyjdzie Ps5:). Jeżeli chodzi o pastę, to wymienić nie problem,kupić taką pastę aby być zadowolonym.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1583080583

    jak raz czyta raz nie, to duza szansa ze padnie, czyscilem koledze, za duzo nie dalo i wymienilem mu naped, koszt napedu okolo 165 zl, warto jeszcze kupic paste i termopady, wyczyscic wentylator i konsola jak nowa... koszt calkowity 210 zl okolo jak sam zrobisz, poradnikow sporo w necie

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry