czy ogłoszenie na forum typu "kupię" jest dopuszczalne ?;)

Kurzynsky

Postów: 44 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1598373329

Hej.

poszukuję ok 10 tytułów i czy zamiast pisać 200 wiadomości do wszystkich mogę napisać czego potrzebuję oraz ile jestem w stanie zapłacić tutaj na forum ?;)

nie mogę tego znaleść w regulaminie..


pozdrawiam

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1598373900

    Witaj. 

    Jak widzisz obecnie nie ma takiego działu więc nie ma również takiej możliwości. Powód? Powstałby duży spam przez wysyp podobnych tematów. Niemniej jednak rozumiem problem przy chęci zdobycia wielu tytułów. Oprócz pisania wiadomości do osób posiadających interesujący Cię tytuł, polecam dodać te gry do listy szukanych - wtedy osoby posiadające te gry będą widzieć, że ich szukasz. 


    Temat był już kiedyś poruszany na forum i większość była za niewprowadzaniem takiej opcji. 

    Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Jak już ponownie temat został poruszony to jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598374249

    Andreo,


    Mam listę gier poszukiwanych na bieżąco aktualizowaną. wysłałem już ok 80 wiadomości i dostałem 4-5 odpowiedzi.. większość ofert wystawionych kilka miesięcy temu.. niektórzy w ogóle zdziwieni o co pytam chyba zapomnieli ze mają gry w ofercie. Cena z przed roku także jest bez sensu.. 

    Taka możliwość byłaby serio fajną opcją. zgodziłbym się nawet dodatkowo płacić miesięczną opłatę za wprowadzenie ułatwienia tego typu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1598374461

    Może temat zbiorczy? Nie trzeba od razu tworzyć nowego działu, który zostanie zawalony sporą liczbą podobnych tematów. Jeden temat, komentarz z informacją, czego szukam, ile dam i powinno być ok. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598375408

    @dawid2601 masz rację.

    spróbuję ogłoszeniem zbiorczym w dziale ps4. 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1598377750

    Temat zbiorczy nie ma sensu. Jeżeli będzie często aktualizowany to ogłoszenia będą znikać na wcześniejszych stronach, a z doświadczenia i własnych obserwacji wiem, że tematy typu kupię nie cieszą się zainteresowaniem więc nikomu nie będzie się chciało przewijać stron.


    Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie terminu ważności ogłoszenia. Jak ktoś się nie będzie logował to ogłoszenie zniknie z listy aktualnych ogłoszeń, a jak się zaloguje to ponownie na nią trafi.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598378870

    @mastahluc

    dobry pomysł

    Spoko.. czekam z niecierpliwością aż znikną ogłoszenia wiszące 6 mcy - rok.


    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1598380115

    @Kurzynsky

    Wg mnie znikać powinny po tygodniu. Jak ktoś się regularnie loguje to nie odczuje zmiany.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry