Czy jest gdziekolwiek opcja edycji ogłoszenia?

maciek4281 Vip

Postów: 288 Legenda Forum
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1552650133

Jak w temacie. U mnie widoczna tylko opcja zobacz i anuluj co jest kłopotliwe gdy chce się dopisać kilka słów(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552650233

    Także nie mogę znaleźć takiej opcji, a chciałem dodać kilka gier, które chciałbym otrzymać w zamian. 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552651255

    Będzie niedługo. Póki co nie ma takiej możliwości.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552651350

    Czyli trzeba usunąć ogłoszenie i dodać jeszcze raz, jeśli chce się coś dopisać, trochę kłopotliwe. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552653662

    Ja również chciałem właśnie dodać w opisie jakieś gry na wymianę bo dostaję jakieś dziwne oferty z grami po kilka złotych

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552654626

    Edycja ogłoszeń w tym momencie nie jest dostępna z konkretnego powodu.


    Testujemy tą funkcję aby działa poprawnie w całym serwisie - chcemy wykluczyć nadużycia poprzez zmiany ogłoszeń na ostatnią chwilę lub w inny sposób mogący mylić graczy. Głównie chodzi o przypadek gdy roześlecie już oferty i naglę zmienicie ogłoszenie - druga strona może nawet nie dowiedzieć się o tej istotniej zmianie. Chcemy zapobiec takim przypadkom dlatego narazie nie udostępniamy edycji ogłoszeń.


    Jest to kolejne zabezpieczenie, które wprowadzamy abyście mogli w pełnym zaufaniu wymieniać się grami :)

    Na ten moment skopiuj sobie dane z ogłoszenia, anuluj je i dodaj ponownie kolejne.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552656121

    To może zróbcie jak na aledrogo? To znaczy ogłoszenie można edytować , ale nie w każdym momencie ta opcja jest dostępna. Na przykład zablokować edycję ogłoszenia po wysłaniu oferty czy po otrzymaniu oferty , a zanim do tego dojdzie zostawić tą opcję. 

    Tylko nie wiem czy jest takie coś możliwe do wprowadzenia

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552656712

    @maciek4281 Zbudowaliśmy cały serwis to i z tym sobie poradzimy ;) Twoje rozwiązanie jest bardzo dobre i zbliżone do naszego. Myślę, że w niedługim czasie wdrożymy tę funkcję.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552658799

    @maciej_spc super :)

    Dzięki za wyrozumiałość , bo ja kompletnie nie znam się na tworzeniu stron czy jakichś algorytmach i jedynie mogę dawać jakieś drobne sugestie  , które mogą usprawnić działanie strony , bo z takimi rozwiązaniami spotykałem się na różnych stronach.

    Więc jeżeli cokolwiek bym napisał w przyszłości co okazałoby się niemożliwe , lub byłoby bzdurą to proszę się nie denerwować na mnie tylko wykazać wyrozumiałość :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry