Co należy sprawdzić przed zakupem używanej konsoli ps4?

Pogoda

Postów: 13 Początkujący
1704451617

Hej.

Przymierzam się do kupna PlayStation 4 slim. Konsola  będzie z drugiej ręki. Na co należy zwrócić uwagę podczas sprawdzania konsoli? Drifting występuje w padach od PS4, a jeżeli tak to jak można to sprawdzić? 

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704453928

    Ciężko tu Ci cokolwiek więcej podpowiedzieć niż tylko to że warto włożyć jakąś płytke z grą i sprawdzić napęd, odpal jakąś grę na 10-15minut zobacz czy wszystko działa jak powinno. Co do padów to odpal obojętnie jaką grę i wyczujesz czy drift analogów występuje czy nie. Więcej na tę chwilę do głowy mi nie przychodzi. 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704454056

    @Pogoda z samej konsoli sprawdź połaczenie WiFi, porty USB, HDMI, grzanie przy bardziej wymagających grach (jeśli jest taka możliwość poproś aby sprzedający zainstalował jeśli ma jakąś grę AAA)


    Co do DualShocków to tutaj też dobrze byłoby odpalić jakiś FPS czy chociaż Fortnite darmowego i pograć chwilkę szybko rusząc analogami by wychwycić ewentualne dryfowanie.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 135 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1704457379

    @Pogoda możesz też podpytać sprzedawcę o kwestie związane np. z czyszczeniem konsoli (samodzielnie czy przez serwis), czy wymieniał jakieś komponenty wewnątrz (pasta, termopady) lub elementy elektroniczne (np. cewki, bezpieczniki, etc.).

    Nie wiem za jaka kwotę chcesz kupić tę używaną konsolę lub jaki masz budżet, ale nówka na gwarancji np. w ME kosztuje ~1300 zł.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704462412

    @Ratnay świetne rady! 


    Przy koszcie 1300 zł za nową slimkę nie wiem czy nie lepiej już dołożyć 700 zł i kupić używkę PS5 :) 

    Według mnie kupowanie nowej PS4 (Prosiaka czy to Slim) mija się już troche z celem w 2024 roku.... ale jak kto woli :) 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704489337

    Za 2099 często to są nówki już ps5, a pamiętam że nawet była promka i za 1800zł była na amazonie nówka ps5

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry