Brakujące gry | błędne okładki gier

Temat zamknięty

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1552251782
W tym temacie proszę o zgłaszanie brakujących gier w bazie do dodania lub brak prawidłowych okładek.
Dodajemy tylko gry w wersji pudełkowej. Dzięki za każde zgłoszenie! W miarę możliwości postaram się na każde z nich odpisać. 

Ważna uwaga: Wyszukiwarka nie pomija znaków interpunkcyjnych! (usprawniamy wyszukiwarkę)
Aktualna wyszukiwarka nie pomija jeszcze znaków interpunkcyjnych - docelowa będzie pomijać i wspomagać nawet przy literówce. Np. zamiast: Assassin's Creed: Rogue - Remastered" wpiszcie "Assassin" i znajdzcie wybraną część. Przepraszamy za uniedogodnienia, pracujemy nad wprowadzeniem zmian. Najlepiej sprawdzajcie czy dana gra istnieje poprzez formularz dodawania ogłoszenia, tam wyszukiwarka działa już sprawnie podpowiadając okładki/nazwy gier.  aktualizacja v1.3.2. naprawia ten błąd :)

W tym temacie zezwalamy na dodawanie jednego postu po drugim w przypadku niemożliwości edycji własnej wypowiedzi po upływie 30 minut. Posty zostaną edytowane do jednej wypowiedzi przez obsługę forum.

TEMAT ZAMKNIĘTY. LINK DO NOWEGO TEMATU: Brakujące gry w bazie | vol. 2
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1554644920

    Tetris effect


    //andreo.spc: Tetris Effect (PS4)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1554745828
    Rez infinite

    //andreo.spc: Rez infinite (PS4)
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1555157224

    Brakuje Outward oraz Stellaris w wersji PS4, proszę o dodanie, pozdrawiam :) 


    //andreo.spc: dodałem Outward (PS4),  Stellaris jest ale ona występuje tylko w wersji cyfrowej z tego co widzę

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1556129246

    Yoshi`s Crafted World - switch

    Super Smash Bros. Ultimate - switch


    //andreo.spc: dodałem:



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1556135651

    Lumines (ps vita)

    Bystry jak... ( Ps vita)


    //andreo.spc: Lumines (PSP) / Bystry jak... (PSVITA)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 258 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556297225

    Z nowosci brakuje Dragon Marked For Death na Switcha.

    Jednoczesnie przypominam o tytulach, ktore podalem tu juz kilka tygodni temu, w tym np. Chronus Arc, ktore na 100% wyszlo w pudelku na PS4 (w USA) -- a watpiacemu adminowi podeslalem na priva stosowne okladki tej gry.


    //andreo.spc: dodałem Dragon: Marked for Death (SWITCH)

    Co do wszystkich pozostałych gier, kończymy pracę nad skryptem, który zaktualizuje całą bazę oraz będzie to robił na bieżąco. Nie wątpię w wydanie Cronus Arc tylko nie otrzymałem prawidłowej (na prosto) okładki. Tak czy inaczej gra będzie dodana gdy wleci skrypt. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 258 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556667212

    Heh, dobry numer: z bazy zniknela gra na PS4 God Wars: Future Past, ktora byla tam jeszcze kilka tygodni temu, bo sam ja u siebie wtedy dodawalem...

    Czekam z niecierpliwoscia na obiecany skrypt, bo niewazne juz czy admin "otrzymal" okladke prosta czy krzywa, ale czesc tytulow w bazie ma tylko fragment grafiki jako obrazek, np. Antiquia Lost i wiele innych.


    //andreo.spc: Wszystko dodane

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1556890157

    brakuje:dying light the following


    //andreo.spc: Jest w bazie Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556890714
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1556892784

    Brakuje: Ridge Racer 2 PSP


    //andreo.spc: Dodałem Ridge Racer 2 (PSP)

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry