[BLACK WEEK] Najlepsze oferty na gry ze sklepów

krowek Admin

Postów: 139 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1606483242

Przygotowaliśmy listę najlepszych zniżek na gry ze sklepów oraz z Allegro. Niektóre promocje kończą się dzisiaj, a inne trwają aż do 4.12.2020 lub do wyczerpania zapasów.


Lista z najlepszymi promocjami na Black Week na naszym blogu.


Piszcie w komentarzach czy coś udało Wam się upolować. Możemy dzielić się tutaj atrakcyjnymi ofertami na Black Week 2020 i nie tylko.

  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1606484093

    Bardzo czytelny i przejrzysty spis! 👏

    Ja akurat w większość z tych gier albo grałem, albo mam je w bibliotece, ale część osób na pewno skorzysta :) 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1606519505

    Spoko, bardzo dobra robota.. tylko szkoda że cenny nowych gier niższe niż tu na portalu używane czasem o prawie 25-30% 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1606553748

    Nioh w Media Markt za 29zl

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1606568023

    @kamilcupriak


    Wrzuć linka bo nie widzę takiej ceny w MM. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1606580244

    @Radnyns byłem dzisiaj w sklepie. Może tylko stacjonarnie taka cena w łódzkiej Manufakturze. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1606580765

    @kamilcupriak


    No to warto taką informację umieścić przed dodaniem, że to lokalna oferta. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1606612267

    Obecnie w Media Expert:

    Gra Turismo Sport, God Of War, Horizon Zero Dawn Complete Edition, Infamous Second Son, Little Big Blanet 3, Ratchet & Clank, Szymparty, The Last of Us Remastered, Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a, Uncharted Zagionone Dziedzictwo, Uncharted 4 Kres Złodzieja, każd gra 39 zł.

    Dodatkowo pady Dualshock 4 po 169 zł

    Zestaw Dualshock 4 + FIFA 21 za 299 zł

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1606634100

    @Radnyns


    Raczej nie lokalną tylko stacjonarną w Media Markt w Rzeszowie również w tej samej cenie 29 zł przypuszczam że w innych sklepach stacjonarnie również będzie taka cena. 

    Wczoraj widziałem kilka innych tytułów jak Doom, Uncharted: Kolekcja Nathana Drakea również w cenie 29 zł oraz GTA V, Hitman 2, Detroit - 49 zł


    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606724217

    Zaktualizowałem wpis na blogu z promocjami na Allegro i w sklepach.


    Warto sprawdzać oferty co jakiś czas bo ceny dość często się zmieniają, raz w górę, raz w dół :)


    https://wymiengry.pl/blog/aktualnosci/najlepsze-promocje-z-grami-na-black-friday-lista

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry