Black Friday 2019

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1574071099

Z racji zbliżającego się czarnego piątku , w tym poście będziemy udostępniać okazje jakie ustrzelimy w tym dniu.

Licze tez na wasze aktywności , bo jak nie my to kto :)

Niech moc czarnopiątowych zakupów będzie z wami :)

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1574078600

    Rozumiem, ze wątek dotyczy sklepów zagranicznych. Jeśli tak to ok. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1574084763

    @konewko chyba tak, bo jak coś  tutaj kupi się faktycznie taniej to co najwyżej crapy/suchary, które i tak miały być przecenione... albo coś z biedry. O tam jest pokazane jak Black Friday u nas wygląda. Kholat na pc za 30 zł z koszulką :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1574106420
    Dużo osób uważa że Black Friday w Polsce to porażka, a ja powiem wam że w zeszłym roku ustrzeliłem konsole Playstation 4 Slim z dyskiem 1tb, grą Red Dead Redemption 2 oraz dodatkowo Spidermanem za 1351zł.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1574108782

    Czasami coś fajnego można dorwać, problem w tym, że sklepy robią te "wielkie" promocje, a okazuje się, że na stanie jest kilka sztuk. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1574108970

    Fajna promka będzie w Media Expert z okazji BF na RDR 2 obecnie mają ja za 247 a będzie za 129 zł.

    Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zakupu nówki warto zaczekać :)

    Taniej nowej polskiej wersji w kraju nie widziałem :)


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1574160082

    Od jakis pięciu lat nie widziałem żadnej promocji wygrywającej z kapci w Polsce.

    Amazon to co innego i do dzisiaj mam zal, ze nie kupilem dwa lata temu PS4 pro z dwoma padami za 1100 zl.

    Albo nowe Xbox one S z Forzami za 650 zl

    pS4 po 600 zl (ale mogły byc refabrished).


    To są promocje, a u nas? Lepsze sa w grudniu, a na konsole w maju.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1574170594

    @Didymos

    Amazon tak owszem ma promocje, ale pakowanie tam paczek i wysyłka to porażka zwłaszcza na takie dni okazyjne jak czarny piatek i okres przedświąteczny. Wiem bo pracowałem tam. Jest tam takie tempo pracy nazucane ze o pomyłkę bardzo łatwo.  Albo przyjdzie towar uszkodzony albo nie przyjdzie wcale, tym bardziej ze wysyłka idzie z zagranicy.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1574548231

    @kryjab20

    Nie wiedziałem o tym.

    Renome mają dużą i nie sądziłem, ze przy takiej kontroli i komputeryzacji uszkadzaja towar lub gubia paczki.

    Nie jestem zwolennikiem wielkich korporacji, wolę małe i średnie firmy bo to one daja najwięcej dobra lokalnej społeczności (miejsca pracy i płacą podatki na miejscu), jednak co by nie mowic, tylko Amazon ma "jaja" by e tej części swiata robic prawdziwe promocje.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1574675916

    Podobno ma byc nintendo switch w saturnie w niemczech za 300€ z grami, ale to jakas poczta pantoflowa na chwile obecna przyszlo, wiec nie mam linka.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1574699697

    Odsyłam do porównywarki cen z ostatnich 6 miesięcy, by faktycznie zaoszczędzić kupując. Teraz już pewnie serwery ceneo nagle nie padną w Black Friday. :)


    http://www.wykop.pl/ramka/5229883/tu-sprawdzisz-czy-cena-rtv-agd-w-trakcie-blackfriday-faktycznie-jest-obnizona/

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry