Ac Valhalla punkty mistrzowskie

filaprzemek

Postów: 54 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1636313935

Posiadam już ponad 400 punktów doświadczenia a nie pojawiła mi się opcja punktów mistrzowskich. Ktoś może zna problem?

  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1636321652

    Moze nie wykupiłeś wszystkich umiejętności bo punkty mistrzowskie pojawiały sie chyba gdzieś na środku drzewka jeśli dobrze pamiętam 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1636354770

    Jak ukończysz drzewko umiejętności to z każdym poziomem będziesz dostawać jeden punkt mistrzostwa.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1636445148

    Witam serdecznie Mam na imię Dawid Jasper jestem osobą niepełnosprawną zażywam mocne leki psychotropowe na uspokojenie i leki na serce bo mam problemy ze zdrowiem


    zapraszam was na mój kanał YouTube i też na mojego Live który będzie na tym kanale YouTube o godzinie 17:45 albo o godzinie 18:30


    możecie mi zostawić łapkę w górę i Suba i dzwoneczek na moim Live o godzinie 17:45 albo o godzinie 18:30



    mój kanał YouTube Dawid Jasper TV 838



    zaobserwujcie mnie na Instagramie będę was informował na prywatnej wiadomości o której godzinie będzie mój live


    https://www.instagram.com/dawidjasper994/


    https://www.youtube.com/channel/UCQ7a4u421lD2y8klFTYhWFg




    dużo ludzi ubliża mojemu tacie mojemu bratu i mojej rodzinie i mi tak samo A ja nigdy w życiu na nikogo złego słowa nie powiedziałem





    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1636445474

    Nigdy w życiu nikomu nie ubliżał m na moim Live i też na czacie bo jestem osobą niepełnosprawną Jestem osobą normalną

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1637333591

    Cześć. Nie będę zakładał nowego tematu, bo mam tylko szybkie pytanko. 

    Czy jeśli zakupię season pass do Valhalli w obecnej promce na ps store to te dodatki będą działały z pudełkową wersją gry czy samą podstawkę też musiałbym kupić cyfrową?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1637333668

    @Asamer

    Nie musisz kupować cyfry. Wszystko będzie śmigać jak trzeba. 

    No chyba że dziwnym trafem masz jakąś azjatycka czy amerykańska wersję pudełka, no to nie będzie to ci działać jeśli dodatki kupisz na naszym psn 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1637333918

    @Damian69 Nie no, mam z normalnej, polskiej dystrybucji 😄

    No i dziękuję pięknie za odpowiedź! 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1637335949

    @Asamer

    Miłego ogrywnia dlc. Może w końcu zabiorę za ten tytuł bo leży na półce od premiery, a ja ogrywam jakieś inne pierdoły... 

    2 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1637352824

    @Damian69 odpalaj tego Assassin's Valhalla 🤣 początek gry jak w każdej innej powoli się rozkręca, ale jak już popłyniesz do Anglii, to mówię ci szczerze ciężko się oderwać. Bynajmniej ja tak mam😅

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1637357185

    @Damian69 A dziękuję 🙂 Mam tylko nadzieję, że te dwa fabularne dodatki to więcej gry niż 5 godzin 😄

    Tak jak kolega wyżej napisał, nie zwlekaj dłużej tylko odpalaj 😉

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry