Profil na forum:
Posty kenny2612 (531):
-
@dominika.l no to wystarczy przeczytać objaśnienie fabuły po zakończeniu grania co też zrobiłem :)
gra jest bardzo dobra ale żeby aż tak przeżywać ? Niee :)
dla mnie GOTY 2025 to Kingdom Come 2 i RACZEJ nic tego nie zmieni ;)
2 -
@dawid2601 a ja właśnie 2 dni temu skończyłem pierwszy raz EX33 ii… to genialna fabuła, bardzo dobry gameplay ale … tak zapada w pamięć że to gra na raz ;)
Nie rozumiem jak można grać w coś kolejny raz znając całą fabułę na świeżo :) sam czasem wracam do gier ale po roku, dwóch .. kiedy już nieco zapomnę wątków czy momentów :)
0 -
@kryjab20s mirage był przyjemny. Ciężko tam nie zrobić platyny :D
2 -
@Minuta1985 ja wkoncu mogę się wypowiedzieć na temat Ex33 z własnych doświadczeń ;)
z tym że to gra bardzo dobra, nietypowa i z mega ciekawą fabułą masz rację … według mnie topka ostatnich gier się należy jak psu zupa… ale i tak nie pobije to GOTY w mojej opinii czyli Kingdom Come 2 który miażdży całą stawkę :)
1 -
2
-
Zaraz zabieram się za Days Gone Remastered ;)
kupiłem na szybko używkę na ps4 żeby updatowac za 40 zł
do nowej wersji i wracam do Oregonu po 3 latach :)
piękna przygoda
3 -
@andreo.spc a ja wpadłem jeszcze na pomysł urodzinowy :)
Każdy aktywny user (dajmy na to aktywny w ostatnich 30 dniach) otrzymuje urodzinowe doładowanie 1 transakcji za darmo :)
1 -
@konewko W zeszłym roku zrobiłem platynę w tym tytule ... ale w VR musi byc zupełnie inne odczucie :) Powodzenia!
3 -
tylko InPost
0 -
Indiana Jones wleciał i cóż moge powiedzieć ... ogarniajcie i grajcie. R-E-W-E-L-A-C-J-A!
Liczyłem na dobry tytuł ale że aż tak wciągnie ... zdziwiłem się :)
Wszystko tam gra... klimat fimów, dubbing, piękne lokacje (zwłaszcza Watykan) nie pozwalają na odejście od TV :)
A niedługo wleci 3 raz Stellar Blade i kończę wspaniałe Thaumaturge :)
4 -
Zdecydowanie Vigilante 8 na PSX i granie z tatą :)
albo Army Men na konsoli SEGA. Tag do dziś wspomina te czasy ;)
2 -
@Minuta1985 ale to i tak Twoja opinia a nie wszystkich więc i tak duża część graczy zapomni o tej grze ;) zagram to ocenię sam ale wydaje mi się że tytuł jest przehypowany i tyle :) opinie też są mieszane wśród znajomych którzy grali.. solidna gra i tyle
1 -
@Minuta1985 ciekawe … masz wtyczkę na pół roku przed werdyktem :)
1 -
@Minuta1985 gdzie przyznany ? Przez Ciebie ?
Ja już pisałem że nie dostanie to GOTY według mnie i Twoje zdanie tego nie zmieni :)
Zachwycasz się a coraz więcej czytam ze 33 wcale nie jest idealna i ma minusy ;) a Ty nie przyznajesz nagrody.
KCD2 jak dla mnie wygra bez problemu bo jest tego warte
1 -
Biore się drugi raz za GOTY 2025 - Kingdom Come 2 :)
1