Relacja z Uek Gaming Stage 2019 - Eventy
Eventy

13 maja 2019

maciej_spc maciej_spc

Relacja z Uek Gaming Stage 2019

Relacja z Uek Gaming Stage 2019 - Eventy

Minęło kilka dni od wydarzenia Uek Gaming Stage, a my wciąż nim żyjemy!

Na wstępie chcemy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nas w czasie trwania imprezy. To dzięki Wam nasze stoisko było najliczniej odwiedzanym punktem podczas całego wydarzenia!

Niezmiernie nam miło, że nasz stand tak bardzo podobał się wszystkim. W jego przygotowanie włożyliśmy wiele czasu. Lokalizacja imprezy na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego gdzie studiowaliśmy była dodatkowym impulsem do przygotowania wyjątkowego stoiska, które zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy własnymi siłami.

Stoisko WymieńGry.pl na Uek Gaming Stage 2019


Pracę nad stoiskiem zaczęliśmy już na miesiąc przed imprezą, a relację z prac od samego początku można było śledzić na naszym Instagramie (zebrane materiały możecie zobaczyć teraz w wyróżnionych relacjach). Pomysłów mieliśmy wiele ale jedno założenie było niezmiennie - wykonać niepowtarzalne i oryginalne stoisko. Skonstruowaliśmy zatem ogromną ściankę o wymiarach 5,5m x 2,5m, którą nie sposób było przeoczyć podczas imprezy. Element konstrukcyjny tworzyły stylowe stoliki na konsole i telewizory, które zrobiliśmy z europalet opalonych ogniem. Niesamowite graffiti namalował dla nas nasz kolega Leszek, którego prace możecie podziwiać na jego instagramowym koncie @leszekzone.

Bohaterami grafiki zostały postacie znane ze świata gier. Z lewej strony znaleźli się legendarni Sub-Zero i Scorpion - wojownicy ninja z Mortal Kombat. Po prawej stronie pojawił się prosto z dzikiego zachodu Arthur Morgan - rewolwerowiec z Red Dead Redemption 2 oraz najsłynniejsza archeolog i poszukiwaczka przygód - Lara Croft z Tomb Raider. Środek ścianki to logo naszego serwisu WymieńGry.pl oraz napis "Serwis do bezpłatnej wymiany gier między graczami", wyjaśniający w skrócie jego idee. Specjalnie przygotowane pułki uzupełniliśmy najważniejszym elementem całego zamieszania.. pudełkami z grami. Efekt finalny zaskoczył nas samych oraz wzbudził podziw wielu osób, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że to co robimy jest warte wszystkich poświęconych chwil. Zdjęcia "Making of" z przygotowań umieściliśmy jako mały bonus na końcu wpisu.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za słowa uznania, jak i wsparcia. Otrzymaliśmy od Was wiele pytań, sugestii oraz wskazówek jak możemy dalej działać i co możemy zrobić lepiej. Chcieliśmy przede wszystkim pokazać wszystkim, że nasz serwis stworzony jest przez graczy dla graczy :)

A więc, jak przebiegł dzień imprezy?

Event zaczął się o 9:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od samego rana odwiedzały nas tłumy graczy, zaciekawionych zarówno naszym stoiskiem, które robiło ogromne wrażenie, ale przede wszystkim ideą portalu. Każdy kto nas odwiedził mógł w tym dniu otrzymać odznakę Uek Gaming Stage, która jest przypisana do jego profilu oraz nasz autorski pakiet wlepek. Przez cały dzień mogliście u nas chillować grając w Fifę 19, czy MK11. W przerwach od gry mogliście zjeść i napić się czegoś fajnego od Oshee.

Anetka - Ekipa WymieńGry.pl


Ulotka WymieńGry.pl


Chwilę po 12:30 rozpoczął się organizowany przez nasz team pierwszy Krakowski Turniej Mortal Kombat 11.

Do walki stanęło 32 graczy, chociaż chętnych przed samym startem było znacznie więcej. Emocje, które towarzyszyły graczom oraz widowni przy walkach turniejowych można było odczuć na całej hali sportowej.

Turniej trwał do 14:30, gdzie nagrodziliśmy trzech mistrzów!

Pierwsze miejsce zajął Shady, który grając Geras’em nie pozostawił swoim przeciwnikom żadnych wątpliwości co do tego, kto był najlepszy. Drugie miejsce w turnieju należało do Pepe, który legendarnym Scorpionem walczył do samego końca, a walkę o trzecie miejsce wygrał Young Boobs przy pomocy postaci Sonya.

Każdy z trójki finalistów otrzymał nasz autorski T-shirt “Mission Passed! Respect +”. Nagrodą za pierwsze miejsce był pakiet VIP w serwisie WymieńGry.pl o wartości 120zł, bon na 200 zł do wykorzystania w sklepie Gamefinity, Voucher na 2 pizze i napój w Squadrato Kraków.

Drugi finalista otrzymał od nas pakiet HERO w serwisie WymieńGry.pl, kupon PSN o wartości 50 zł, Voucher na pizze i napój w Squadrato Kraków. Za trzecie miejsce nagrodą był również pakiet HERO w naszym serwisie, kupon PSN o wartości 25 zł oraz Voucher na pizze i napój w Squadrato Kraków.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, a przede wszystkim trzem finalistom - byliście świetni! :)

Ulotka WymieńGry.pl


Do końca dnia odwiedzające nas osoby mogły pograć na PlayStation 4 i porozmawiać z nami o grach oraz idei serwisu WymieńGry.pl. Dziękujemy również  ekipie Box4Fit za pyszny catering, który podtrzymywał nas tego dnia na nogach. Nasz wysiłek został doceniony również przez samych organizatorów wydarzenia, od których otrzymaliśmy podziękowania za pomoc w organizacji oraz promocji wydarzenia Uek Gaming Stage 2019.

Podziękowanie dla WymieńGry.pl


Dla nas wzięcie udziału w imprezie było niesamowitym doświadczeniem, dzięki któremu poznaliśmy mnóstwo świetnych ludzi. Widzimy się na kolejnym imprezach oraz oczywiście na WymieńGry.pl!

Założyciele WymieńGry.pl

Założyciele WymieńGry.pl - Andrzej, Mateusz, Maciej

Piona!

Ekipa WymieńGry.pl
Eat. Play. WymieńGry. Sleep!


Bonus: MAKING OF!
Partnerzy WymieńGry.pl

WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry