Znikające transakcje premium (POMOCY)

Friendly

Postów: 7 Nowicjusz
1686150560

29.05.23r. zakupiłem 3 transakcje premium. Problem polega na tym, że aktualnie wykorzystuje jedna transakcję, a reszta mi zniknęła, co można udokumentować w historii transakcji między graczami. Czy ktoś mi pomoże odzyskać moje premium lub zwrócić mi pieniądze? 

Jak się to nie wyjaśni, to więcej premium nie zakupię 

  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1686159337

    @Friendly Sprawdziliśmy Twoje limity i powinieneś mieć dostępne jeszcze 2 transakcje. Po czym wnioskujesz że zniknęły? Proszę podeślij screeny na maila pomoc@wymiengry.pl  Być może nie możesz dokonać z kimś transakcji bo ta druga osoba nie posiada transakcji premium.


    Nigdy się nie zdarzyło aby transakcje komuś zniknęły podczas gdy ma aktywne Premium. Jedyna możliwość to zakończenie pakietu ze względu na czas jego trwania, ale u Ciebie pakiet jest świeżo kupowany.


    Oczywiście jeśli się okaże że taki błąd wystąpił to przyznamy dodatkowe transakcje lub zwrócimy Ci pieniądze za pakiet.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1686344719

    Sprawa się wyjaśniła i to było moje niedopatrzenie. Dzięki za pomoc ;)


    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry