Zniechęcające momenty

Borsuk328

Postów: 22 Początkujący
1590404749

Czy nie macie tak czasami, że chce wam się wrócić do gry, bo jako całokształt jest spoko ale przypominacie sobie jakiś fragment rozgrywki po którym całkowicie odchodzi ochota na dany tytuł? W moim przypadku to np Dragon Age: Origins  - fragmenty w deep roads i pustka uwalniając królewicza od demona. Dodam jeszcze połowę epizodów Beyond Two Souls ciagnących się niemiłosiernie i wszystkie misje w Japonii Hitman 2 Silent Assassin

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1590410464

    Mam tak czesto przy nabijaniu jakiegos trofika, teraz walcze w Death Stranding i jest dosc monotonnie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1590413628

    Mam podobnie... (z kobietami)... powspominać miło lepsze momenty, a potem patrzę i jak widzę, że już nie wyglądają tak dobrze jak kiedyś to mi przechodzi. Jeszcze jak sobie przypomnę minusy przez, które się rozstaliśmy to nawet na jednorazowy skok w bok nie chce się wracać. Zwłaszcza, że są nowe, lepsze, ładniejsze gry z którymi jeszcze nie miałem styczności :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1590415123

    @milka_90

    Hehe dobre :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1590416343

    @milka_90 sweet :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 69 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1590500318

    Mi się tak całkiem niedawno zdarzyło w Resident Evil 2. Grałem w oryginał na PSXie, byłem dość nahajpowany na remake. Co się okazało? Mało amunicji, biegający za mną non stop Mr X, przestałem widzieć sens dalszej gry i przestałem. Próbowałem nawet wrócić, ale było to samo.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1590522469

    Najbardziej zniechęcającym momentem jest, gdy wbijasz platynę i napotkasz na zbugowane trofeum... :(

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1590524507

    Jakiś czas temu postanowiłem ograć kampanię w Modern Warfare Remastered na weteranie, ale niestety niektóre etapy misji są okropnie trudne :P. I tak nie wyobrażam sobie przejście ostatniej misji w samolocie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1590553083

    @hot_molotov tą misje to przejdziesz tylko sposobem z przełączaniem stopnia trudności (na yt jest pokazane) tak to wątpię że ktoś przejdzie 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1590553315
    Moment zniechęcający jest gdy długo szukałeś gry by wbić platyne, kupujesz ją, a okazuje się że już serwery nie działają lub przestaną niedługo działać, po co oni robią trophy online jak po roku, dwa, wyłączają serwery 
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry