Wymiana kontami

Temat zamknięty

vetty

Postów: 1 Nowicjusz
1577908052

Witam!

ja bym wprowadził na serwis, możliwość sprzedaży, wymiany lub kupna kont np. Steam, Origin itp. jak i kluczy do gier etc.
Myślę, że jest to bardzo miłe i pozytywne rozwiązanie dla wymiany gier dla PCtowców :P 

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577910209

    sprzedaje ci cyfrowy kod na pobranie gry z PS4. Przelewasz mi pieniadze, daje Ci kod, Nazajutrz mowisz mi, ze kod nie dziala. Czyja jest wina?
    Idziesz na policje mowisz ze dalem Ci kod ktory nie dziala, ja mowie ze gdy sprzedawalem to dzialal. Tyle, ze nikt tego nie potwierdzi i nie sprawdzi, bo nie ma jak. Kod mogles wykorzystac na koncie X, o ktorego istnieniu wiesz tylko ty, albo ja moglem sprzedac Ci kod ktory sam juz zuzylem. Koniec. Ktos z nas jest w dupie bo stracil pieniadze, albo kod :-)

    Ja jestem za calkowitym brakiem cyfrowego kontentu.



    6 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577910559

    @vetty

    Za duże pole do pozbawienia owego konta nowego nabywcy. Lepiej dmuchać na zimne i nie wprowadzać tego.

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 758 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577911215

    Było mówione od samego początku istnienia serwisu, że wszelkie wymiany cyfrowe nie będą możliwe z prostego powodu: nie istnieje sposób, by sprawdzić kto ma rację w przypadku, gdy klucz nie działa.


    Sprzedaż kont wg regulaminu Steam, Origin, itp. jest zabroniona i nic z tym nie zrobimy. To, że na Allegro sprzedają... my nie jesteśmy Allegro :) a wymienić się kontem można z kolegą. Na Steam istnieje tez funkcja Family Sharing jakby co.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1577925001

    @hajpero  jesteś po prostu przestarzały , czemu od razu zakładasz ze kod bedzie zły , ach szkoda gadać po prostu 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1577925158

    ja jestem za tym by dać ludziom wybór wszystkie ludziska co się boją to nikt wam nie każe takich kluczy kupować jesteście przestarzali i tylko kochacie te wasze pudełeczka  , tak naprawdę gry w pudełkach są droższe od tych cyfrowych i to o wiele ale to juz trzeba wiedzieć jak to robić żeby tak było , , komentarze typu lepiej dmuchać na zimne są po prostu żałosne , do niczego nie dojdziecie siedząc na dupach w domu ze strachu ale co ja tam bede wam gadał 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1577925315

    ja się zajmuje sprzedażą kodów doładowujących 100 zł za jedyne 94 zł 

    ps plus mozna u mnie kupić za 193 zł 


    chce się tym zajmować na poważnie dlatego nie opłaca mi sie nikogo oszukać bo chce żebyście do mnie wracali . gdy widzę komentarze które są wrogo nastawione przeciwko cyfrowej zawartości to mi nie dobrze , gry cyfrowe są o wiele wygodniejsze i do tego dużo tańsze to jest przyszłość po prostu 


    każdy chętny zapraszam na mojego fejsa 


    https://www.facebook.com/profile.php?id=100003508313322

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1577942818

    Moim zdaniem powinien być handel kodami kto się boi ten niech nie kupuje i tyle (kupujesz na własne ryzyko taka dopiska powinna być przy cyfrach) , to podobnie jak tu sprzedają daną grę po 300 zł a kosztuje obecnie z 80 zł, kto komu zabroni kupić za 300 ?) ale to temat morze z tymi cyframi 

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577945173

    @Witcher @kinio26

    Za krótko musicie żyć na tym świecie żeby nie rozumieć niebezpieczeństwa idącego z handlu kontami.

    Dzisiaj kupujesz u mnie konto, ja za tydzień je odzyskuję i sprzedaję dalej. W jaki sposób i komu będziesz udowadniał, że miałem z tym coś wspólnego i jak udowodnisz swoją niewinność? Nie możecie patrzeć wyłącznie przez pryzmat własnej uczciwości. Na stu przyjdzie dwóch cwaniaczków i to jest już problem.

    Pamiętacie GT i stare składki na pięć osób albo odrobinę nowsze na dwie osoby? Mało było ludzi, o których wspomniałem na początku?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1577949631

    @mastahluc krótko to raczej nie, jestem z playstation od psx (wierny playstation żadne xklocki) znam temat dzielenia się na 5 później na 2, no ale z tego forum raczej 90 % ludzi dalej siedzi w tym tylko nie ujawniają się, bo nie wierzę że tylko w pudełka grają lub sami tylko gry cyfrowe zakupuja, chyba że są niedzielnymi graczami (bo dla mnie to szkoda kasy na cyfry dawać np po stówce, jak można odkupić od kogoś za 20 zł) dlatego temat z cyframi jest dla ryzykantów a nie przymusowe, kto nie ryzykuje ten  nie pije szampana, (ja osobiście wolę nieraz zaryzykować bo i tak gre splatynuje i już nie wracam do niej i jakbym miał kupować każda grę za swoje prosto ze sklepu , którą splatynowalem, to już bym zbankrutowal chyba ?) 

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1577955571

    @kinio26

    Zobacz - znowu patrzysz wyłącznie przez pryzmat siebie. Weź pod uwagę innych, szczególnie tych nie świadomych. Zobacz ten przykład:

    Parę dni temu w jednej grupie na FB pewien koleś miał problem z takim kontem kupionym na allegro. Mowa o Minecraft na PS3 kupionym jako konto za 20 zł, gdzie pudełkowa kosztuje coś około 50 zł (kupił dla dziecka na święta). Jak mówił - kupił bo tanio. Nie mógł się zalogować, podawałem mu różne porady. Po jakimś czasie napisał do mnie wiadomość prywatną, że poda mi dane do tego konta i mam u siebie spróbować (zaufał randomowi z internetu - to też fenomen). Oczywiście udało mi się zalogować. Wiesz jaka data zakupu owego Minecrafta widniała na koncie? Rok 2014. Teraz wyobraź sobie przez ile rąk to konto przeszło i ilu osobom musiało zostać wykradzione. Sprzedawcą nie był zwykły użytkownik, który sprzedawał swoje stare konto, a handlarzyk - wspomniany wcześniej koleś dostał całą instrukcję jak ma pobrać grę. Jeden z punktów mówił nawet o tym żeby wylogować się z PSN zanim przeloguje się na swojego użytkownika na konsoli. To znany zabieg otwierający furtkę do odzyskania konta przez handlarzyka przy jednoczesnym braku takiej świadomości u kupującego.

    Teraz wyobraź sobie wpuścić taką mendę tutaj. Taki typ jest po za kontrolą. Nic mu się nie udowodni.

    4 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Śladami japońskiej mitologii. Kunitsu-Gami: Path of the goddess - recenzja gry (PC)
27 września 2024

Przyjrzymy się produkcji od Capcom, którzy postanowili zaserwować nam naprawdę ciekawy temat nawiązujący mocno do religii oraz mitologii własnego kraju — Japonii.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry