Wymiana konsol

Pogoda

Postów: 13 Początkujący
1635396991

Hej.

Wpadł mi do głowy niecny plan. Co myślicie na temat aby rozszerzyć działalość portalu na wymiane konsol?
Sam posiadam ps2 ,ps3, SNES-mini oraz switch'a ale również bym ogarną ekskluziwy  na inne platformy.
Każda konsola ma jakieś plusy i minusy wiec wymiana ma sens.

Myśle aby w ramach bezpieczeństwa ta funkcja była by dostępna tylko dla użydkowników którzy mają powiedzmy 50 pozytywnych tranzakcji oraz mają konto "premium".
Oczywiście można doszlifować jeszcze ten pomysł ale uważam że to byłby spoko pomysl.

Zapraszam do dyskusji :)

  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1635403724

    Malo ludzi by to robilo chyba ze z konsolami typu old school watpie aby ktos wymienial konsole  nowsze niz ps3 lub xbox 3060

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1635416182

    Ja też myślę, że byłoby bardzo dużo roboty, żeby przygotować technicznie taką możliwość, a zainteresowanie byłoby znikome. 

    3 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1635434846

    Raj dla skalperów. Jestem na nie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1635438416

    Bezsensu. Raczej konsole się kupuje, niżeli wymienia. A, jeżeli już to większość byłaby za oferowaniem starszej generacji na nową. Wystarczy, że sklepy się tym zajmują. Poza tym, każdy by musiał chociaż dać gwarancję rozruchową, zapewnić 100% sprawność konsoli itd.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1635532941

    No nie wiem czy bez sensu - ja bym się chętnie wymienił z kimś z mojej okolicy, mam PS4, które leży zakurzone od dnia kiedy kupiłem PS5, a w sumie chętnie bym pograł w coś z Xboxa One (Forza Horizon, Ryse, Quantum Break, Gearsy czy Halo). Ktoś chętny na wymianę tymczasową z mojej okolicy? Tylko pad mi trochę szwankuje, ale to jeszcze do przełknięcia ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1635542604

    @Basza a skąd jesteś 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1635542707

    Ogólnie chce sprzedać Xbox One 500gb dysk jak ktoś chętny 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1635575483

    Druga strona Polski, Nowy Sącz, małopolskie. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry