Wiedźmin 3. PS5.

neKu

Postów: 29 Początkujący
1645104881

Hej,
Czy są jakieś nowe informacje odnośnie updatu Wiedźmina 3 do wersji PS5?
Wraz z ostatnim updatem do cyberpanka nic nie wyskoczyło? Może coś przeoczyłem, czy redzi coś mówili ?

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1645105841

    @neKu 2 kwartał 2022. w 1 miał być CP update i wyszło więc teraz okres kwiecień - czerwiec będzie W3

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645113892

    Jezeli ten update na ps5 bedzie wygladal tak jak aktualizacja Cyberpunka to ja podziekuje. Tak naprawde nie widze zadnej roznicy w grafice czy plynnosci. Jezeli przez tak dlugi czas robili ta aktualizacje nie poprawiajaca w zasadzie nic to nie mam juz zadnych oczekiwan wzgledem wiedzmina. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1645116041

    @spoko no nie wiem, dla mnie jednak RT choć nie wybitny + więcej NPCow i bardziej różnorodni to jest znacząca różnica :) nie obiecywałem sobie zaraz innej gry ale taka w która chętnie zagram raz jeszcze i dostałem :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645119061

    @kenny2612 wiec to chyba zalezy od tego co kto oczekuje :) ja np nie rozumiem fenomenu RT, dla mnie to taki bajer na pare minut zeby sobie na te odbicia popatrzec, a jezeli RT ma byc kosztem gry w 30 fps to juz kompletnie to do mnie nie trafia. Boli to ze ta generacja jest generacja kompromisow, albo 4k RT i 30 fps albo 60 klatek bez RT i w nizszej rozdzielczosci. Oczywiscie nie zawsze ale jednak szkoda :) Dla mnie przykladem tego jak powinno sie robic aktualizacje jest God of War. 4k jak zyleta i 60 fps i mi nic wiecej nie jest potrzebne :) 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1645125758

    @spoko racja w 100%! Też oczekuję od obecnej generacji braku wyboru i trochę martwi mnie to przyszłościowo skoro już teraz są schody.

    Dla mnie jedynym rozwiązaniem jest produkowanie tytułów już tylko na XSX/S oraz PS5 lecz jak wiadomo użytkowników starych konsol jest jeszcze sporo a za tym idą pieniążki :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1645212289

    https://www.youtube.com/watch?v=2hv108IxnJI   polecam film do sprawdzenia odnośnie aktualizacji cybera.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry