Widok forum, nowych tematów.

ocebe

Postów: 12 Początkujący
1552464893

Mam małą sugestie co do wyświetlania nowych tematów lub odpowiedzieć w danym temacie ma forum, aczkolwiek teraz nie widać, że jest jakiś nowy post lub odpowiedz procz tego, że się  licznik postów zwiększył co nie jest też wyraźne ( nie musi ). Na wszelkiego rodzaju forach występuje zwykłe pogrubienie tematu lub coś w tym stylu i juz jest to bardziej intuicyjne.

2 mała sprawa to korzystając z telefonu strasznie nie wygodny jest powrót do poprzedniego forum/kategorii, ja osobiście załączam ponownie forum z belki bo jest dla mnie szybciej niż szukanie małej linijki z nazwą forum żeby kliknac, a wystarczy przycisk "powróć". Nie wiem jak to wygląda ze strony komputera gdyż na tą chwilę nie korzystam :) 


Ps. Sory za ewentualne błędy i literówki, pisze z porrzaskanego telefonu :D 

  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552470042

    Dzięki @ocebe za feedback :)


    Bardzo fajny pomysł z pogrubieniem, zapisuję go na liście usprawnień. Zobaczymy co nasz programista Damian powie na to :-) 

    Przycisk powrotu wrzucam zatem do priorytetów, powinien pojawić się w następnej aktualizacji. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552486654

    jest też błąd w profilu odnośnie aktywności użytkownika. na forum było też coś takiego, ale widzę, że już poprawione.

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552486755

    jednak na forum dalej to samo. o ile jest minutę temu i 2 minuty temu to już jest za 3 minuty

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry