The Division 2

zoltar_ny

Postów: 8 Nowicjusz
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1552467664

Gra ktoś? jakie pierwsze wrażenia? 

  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552512477

    Ogladałem trochę streamów z pp i jakoś tak... Niby fajne efekty wizualne i chyba to wszystko. Nie kupię tego na pewno teraz, poczekam aż będzie w gamepass lub za 60zł. Bez parcia 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1552570717

    Gram od dwóch dni.

    Gra się tak jak w jedynce, czyli bardzo przyjemnie.

    Gram sam i bawię się świetnie.

    Jeszcze za daleko nie doszedłem, bo "liżę ściany", więc o samej rozgrywce mogę powiedzieć tylko tyle, że mega szczegółowy świat, bardzo dużo detali.

    Obawiam się, że będzie powtarzalna jak jedynka ale mnie to nie przeszkadza za bardzo. W końcu to MMO :)

    Z drażniących spraw to tylko tyle, że główny bohater nie rozmawia , przez co cutscenki są lekko miałkie, i druga sprawa to chyba za daleko mam TV od kanapy i cały HUD, a przede wszystkim komunikaty w prawym dolnym rogu są troszeczkę za małe, albo moje oczy za słabe :)

    Na razie niczym gra mnie nie zaskoczyła, złośliwi mogą ją nazwać The Division 1.5 ale mnie to odpowiada, bo jedynka była super.

    Mam tylko cichą nadzieję, że dodadzą kiedyś tryb survival, który był zabójczy w jedynce. 


    Kto nie grał w jedynkę niech zacznie od jedynki (jest bardzo tania i można samemu sprawdzić)

    Kto grał w jedynkę i jemu się podobała to dwójka też przypadnie jemu do gustu, komu się nie podobała, niech dwójki nie próbuje. 

    Kto nie grał, a lubi MMO , strzelać w jednego przeciwnika kilkoma magazynkami, zbierać materiały , wyposażenie,  wytwarzać przedmioty , ulepszać statystyki oraz dobrą (można powiedzieć filmową) muzykę to POLECAM.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552583290

    @Dalik jedno sprostowanie - to nie jest MMO.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552669998

    @Dalik w jedynkę nie grałem, ale grałem w bete i mi się spodobała. Tylko jakby nie było to szkoda mi teraz wyrzucić 240pln za grę i nie wiem czy nie poczekać trochę i kupić albo używkę, albo jak cena spadnie poniżej 200pln...  

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552773305

    Gram już kilka dni i widać, że Ubi poszło po rozum do głowy i ulepszyli to co można było ulepszyć. Gra się bardzo fajnie i jest dużo dodatkowych elementów rpg. Minus to jednak miejscówka. NY miało swój klimat.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552926487

    Ktoś byłby zainteresowany wspólna grą? Waham się czy kupować czy nie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552936015

    Ja gram codziennie wieczorem 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1554972550

    Nie chciałem otwierać nowego wątku więc "zapytowywuję" tutaj:

    Gram sobie powolutku w The Division 2 na PS4, ale mam problem z jedną misją poboczną. 

    Chodzi o Społeczność budowlanych.

    Gdy wchodzę na teren misji mam informację, że trzeba uważać na przeciwników lecz ich tam nie ma. 

    Jest pusto, biegam, nic się nie dzieje, w dzienniku zadań jest tylko informacja "społeczność budowlanych" 

    Miałem tam pomóc komuś ale nie bardzo wiem w czym.


    Co ciekawsze raz w nocy w grze rozpocząłem jakąś misję (no i to chyba była ta), jakiś koleś walczył z przeciwnikami, ja miałem jemu pomóc, ale słońce mi w domu świeciło i nie dało się grać więc wyłączyłem grę.

    Możliwe, że coś się popsuło ?


    :/


    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554974759

    Obok masz drzwi, przez które musisz przejść do atrium :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1554976761

    @konewko

    Obok czego? :)

    No nic, zawsze to mocne info. Sprawdzę wieczorem :)


    Dziękuję.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry