Tanie gry z allegroo

Synson

Postów: 2 Nowicjusz
1576694440

Witam mam takie pytanie ostatnio zauważyłem że na allegro nie pojawiają się gry w wersji cyfrowej za grosze na ps4 na xbox jednak nadal mozna zakupic jest to czymś spowodowane ? Wiem wiem , ze te gry bardzo szybko sa blokowane i pieniadzę czesto wyrzucone w błoto bo ktoś jedną kopie sprzedaje wielokrotnie ale mnie to bardzo ciekawi Pozdrawiam 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1576696573

    Podziel ten zlepek słów na jakieś sensowne zdania bo ciężko cokolwiek zrozumieć.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1576697301

    @mastahluc   Np. Na allegro fife 19 szlo kupic za 10 zl na ps4 cyfrowa wersje  (zdaje sobie sprawę z konsekwencji takiego zakupu) 

    aktualnie nie ma nic na ps4 tylko na x boxa 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1576699029

    @Synson

    I bardzo dobrze. Możliwe, że allegro w końcu się wzięło za nieuczciwych sprzedawców. Jeśli tak to oklaski im za to.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1576732371

    @Synson nadal są gry cyfrowe i konta z paroma grami na allegro, dobrze sprawdź 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1578611117

    Tak są, tylko nie zawsze od razu odnawiają się im aukcje. Ale jest tego sporo. Jedyny raz kupiłem kod, od zawsze kupuje tylko pudełka. Cyfrówki są wygodne, ale jednak pudełkowe edycje są nie zastąpione :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry