Sprzedam PS4 PRO + gry

Temat zamknięty

bigdo

Postów: 117 Wygadany
1598536803

Dzień dobry, mam na sprzedaż konsolę PS4 PRO z padem + gry. Jestem pierwszym właścicielem, posiadam dowód zakupu. Konsola sprawna, działa jak nowa, nie ma z nią czy z padem żadnych problemów. Oryginalne okablowanie, oryginalny karton. Cena do negocjacji. Możliwość zakupu z grami:

Gry w wersji pudełkowej:
- Uncharted 4 (dubbing pl)
- Driveclub (napisy pl)
- Killzone (dubbing pl)
- Marvel's Spider-Man (dubbing pl)
- Shadow of the Colossus (napisy pl)

Stan gier pudełkowych oceniam na bardzo dobry. Na konsoli jest też kilka gier w cyfrowej wersji.


W razie pytań zapraszam w tym temacie czy na pw.


Możliwość odbioru osobistego w Swarzędzu.
Możliwość wysyłki.


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1598539124

    Witam, jaki model konsoli ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1598539667

    Podepne się do posta , mam nadzieję że autor się nie obrazi. Sprzedam swojego pro z padem najnowszy model cuh 7216B , cena 1050 zł. Do końca tygodnia odbiór Piotrkow Trybunalski plus minus 40 km mogę dowieźć za dopłatą . Od niedzieli odbiór Warszawa 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1598541871

    @Radnyns CUH-7116B.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598543721

    @bigdo Cena do negocjacji....

    A jaka jest cena? Bo nigdzie nie widzę

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1598544114

    @maciek4281 Nie wiem, z 1200zł? Zależy też, czy z grami, czy bez. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598545064

    @bigdo fiu fiu 😊

    Cenisz się dobrze 😀

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1598545745

    @maciek4281 Rzuciłem tylko kwotą. Targuj się. :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598550843

    @bigdo przy takiej cenie ciężko targować 😀

    Wolałbym kupić tą 7216 od tego chłopaka co tu pisał bo on też zawyżył cenę  ale nie aż o tyle co ty i myślę że  bez problemu sprzedałby ją taniej bo wystarczy trochę poszukać i bez problemu można kupić prosiaja sporo taniej.

    Jak chcesz sprzedać a cena nie będzie tak kosmicznie zawyżona to się odezwij na pw.

    A gdyby czytał to ktoś kto ma jakieś ps4  fat/slim/pro , xbox one fat/s/x do sprzedania to zapraszam na pw

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1598551033

    @maciek4281 Jak będziesz chciał kupić, to daj znać na pw, na pewno się dogadamy. :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1598552196

    @maciek4281 ty chyba jakiś handlarz jesteś 😅. Wchodzę na znany serwis aukcyjny z ciekawości, sprawdzam ceny PS4 pro , no rzeczywiście da radę kupić najtaniej za 999 zł ale albo bez pada albo z padem ale starsze modele, nie 7216B. Nie wiem w takim razie czemu piszesz iż moja oferowana cena jest zawyżona i podaj jaki kolwiek argument ku temu, a nie rzucaj słowa na wiatr 😁

    4 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry