South park problem z trofeum

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1692529197

Siemano, potrzebuje kogoś kto ma platynę w south park fractured but whole, skończyłem właśnie główny wątek fabularny (o ile walka z dwoma mitchami to koniec) i nie dostałem trofeum być jak token, poziom trudnosci miałem diabolic który został dodany już po premierze gry, czy pomimo tego że był trudniejszy niż mastermind to nie dostałem trofeum? Da się coś z tym zrobić czy muszę grać od nowa 

  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1692537782
    Żeby dostać trofeum trzeba ukończyć grę na poziomie Mastermind.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1692608465

    @Dionysos no tyle już zrozumiałem, aczkolwiek uważam to za totalny bezsens i niedopowiedzenie bo trofea przeważnie wpadają za najwyższy poziom trudności, zgaduje że pewnie będę musiał od nowa gierkę zrobić 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1692608845

    Skoro definicja zdobycia trofki określa jasno poziom jaki musisz mieć przez całą grę a Ty grałeś na trudniejszym to pewnie dlatego Ci nie wpadł.

    Dla mnie to też chore, jednak często są trofki które wymagają minimum jakiegoś poziomu a tutaj jest jasno że akurat MASTERMIND jest wymogiem. 



    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1692618845

    Niestety musisz przejść grę od początku na dedykowanym poziomie trudności.

    Skopali z tym sprawę. Jest cały wątek poświęcony temu problemowi na Reddit.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1692650892

    @kenny2612 no właśnie z doświadczenia założyłem że chodzi o najtrudniejszy a nie konkretnie mastermind, no nic trudno za jakiś czas od nowa ogram

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry