Słuchawki douszne

Gladiator9011

Postów: 17 Początkujący
1587843618

Witam .

Czy ktoś może polecić jakieś słuchawki douszne pod ps4 ?

Pozdrawiam 

  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1587847506

    Ja mam jbl kupilem w me za 69.99 daja rade 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1587937290

    Ja gram na moich Samsung Galaxy Buds+ z włączonym dodatkowo trybem grania i efekt jest niesamowity :) Jakość dźwięku (wytłumienie, podbite basy i wyraźny, zsynchronizowany dźwięk oraz świetnie działający mikrofon), wykonanie (bardzo wygodne i trzymają 12h), czy oprogramowanie (obsługa gestami, aplikacja do dowolnej konfiguracji) to bajka, która ma też niestety swoją cenę bo słuchawki kosztują 750 zł.. Ja jednak używam ich cały czas (zsynchronizowane dodatkowo z zegarkiem galaxy watch active 2) do rozmów w pracy, ćwiczeń, słuchania muzyki czy właśnie gry. Do samej gry na PS4 wystarczą oczywiście spokojnie tańsze słuchawki (sam długo grałem na oryginalnej słuchawce PlayStation dołączonej do konsoli i byłem zadowolony ;p), ale jak szukasz dobrego sprzętu i wiesz, że będziesz z niego wszechstronnie korzystał, to polecam z doświadczenia Galaxy Buds+.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1587940457

    @andreo.spc jak to jest... normalnie słuchawki każde bezprzewodowe można sparować z ps4? czy nie każdy model to ma i budsy są jednym z nich?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1587969232

    @milka_90 Niestety, nie ma chyba żadnych słuchawek (oprócz tych oryginalnych od PlayStation), które połączysz bezprzewodowo przez Bluetooth z PS4. Potrzebny jest adapter (USB Dongle Receiver Adapter for PS4 AC887).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1587974027

    @andreo.spc myślałem nad czymś takim, bo udało mi się dostać nawet niezłe słuchawki bezprzewodowe za pół ceny w tym roku, ale odpuściłem, bo na ps4 może ze trzy gry tylko przede mną, a mam dobre granie i nie ma gwarancji, że ten dongle będzie też do PS5 pasował :)

    Chociaż z drugiej strony jakby do Switcha pasował to chyba by się przydał, bo to nie majątek przecież :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry