Shoutbox dla aktywnych + literki

ocebe

Postów: 12 Początkujący
1552553325

Z racji tego, że stroną bardzo szybko się rozwija i jest dużo aktywnych użytkownikow, może by dodać małego shoutbox'a na samym dole forum lub portalu, na który można by się szybko komunikować, szukać ludzi do graczy itp. Oczywiście z pewnymi wymaganiami oraz zasadami jak np. pisanie od X postow lub po weryfikacji, 1 zdanie na x minut, tak aby nie było spamu również. Dla nieświadomych, Shoutbox - jest to małe okienko czatu przeważnie na dole lub górze forum/portalu. 


Ps. Żeby już nie spamować zauważyłem że nie można zmieniać wielkości liter w pisanym poście a to moim zdaniem podstawa. :/ 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552555299

    Jestem absolutnie przeciwny shoutboxowi w pierwszych miesiącach istnienia serwisu, a powodem jest nacisk właśnie na forum, zakładanie wątków, wyrobienie statystyk odpowiedzi, itp.


    Shoutbox będzie dobrym pomysłem jak WG wyrobi sobie już markę, będzie znane i szanowane. Ale nie na start, to bardziej zaszkodzi niż nam pomoże.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552555432

    Shoutbox super sprawa :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552559719

    @konewko Zgadzam się. Na początku to może zabić forum. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552564324

    Pomyślimy nad shoutbox'em ale tak jak wspomnieli moi poprzednicy - w późniejszym etapie istnienia serwisu :)

    @ocebe Czy mógłbyś opisać dokładniej problem? Chodzi Ci o brak możliwości powiększenia czcionki czy inna kwestia?



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1552566231

    @andreo.spc tak, o powiększenie. Chociaż jak wklejenie już powiększony tekst to w edytorze jest większy lecz już po dodaniu postu wszystko jest standardowe. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552567962

    @ocebe Tak to ma działać właśnie, styl forum jest ujednolicony do jednej wielkości czcionki dlatego w przejrzysty sposób możesz przeglądać jego treść. Pracujemy nad usprawnieniem edytora tak aby wklejany tekst do edytora również został pozbawiony zewnętrznych stylów.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1552583798

    Jeśli tak to dzięki za info ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552588133

    Ja jestem całkowicie za shoutboxem!

    Zatrzymałoby to sporo użytkowników dłużej na stronie, a pod nim można umieścić jakieś reklamy.

    Oczywiście taki boxik wiąże się z wyłowieniem nowych modów dedykowanych tylko pod czacik.

    Fajny pomysł.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552588297

    >Zatrzymałoby to sporo użytkowników dłużej na stronie

    Tak, ale zabiłoby aktywność w wątkach. W ten sposób sam zabiłem kilka serwisów :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552638469

    No cóż. Wszystko ma swoje dobre i złe strony

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry