Rocket League - Platyna

Korsarz

Postów: 174 Bywalec
1603063434

Po tym jak RL przeszło na model f2p, przysiadłem na chwilkę do gierki, a że trofki przy rozgrywce praktycznie same wpadają to zostało mi jedno do wbicia platyny. Trofeum nazywa się Zagracony i wymaga zebrania wszystkich przedmiotów,. I pytanie, czy ktoś może ostatnio przerabiał temat ? Wg. starego poradnika trofeum ma wpaść po rozegraniu około 170 meczy i że za każdy mecz wpada jakiś przedmiot. Obecnie niestety tak nie jest, za mecze nie wpadają przedmioty, tylko za postęp w Rocket Pass i jest ich niewiele, no i meczy rozegranych mam około 250. Czy to trofeum nie jest już do wbicia ? czy może trzeba wykupić i wbić całe premium z Rocket Pass ? Z góry dziękuję za pomoc.

  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1603141653

    Trofeum dalej jest do wbicia ale jest zdecydowanie trudniej niż przed przejściem na f2p. Co i jak znajdziesz tutaj:
    https://forum.psnprofiles.com/topic/96676-rocket-league-f2p-trophy-guide-information-for-new-players/

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1603211061

    @Khalkus Dzięki wielkie, teraz już wszystko jasne :) Trzeba albo zakupić 500 kredytów i póżniej wymieniać się z kimś tymi samymi przedmiotami aż do wbicia trofeum, lub nie kupować kredytów i ciułać przedmioty ze zrzutów co zapewne trwa bardzo długo.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry