Ring Fit Adventure naprawa

Pogoda

Postów: 13 Początkujący
1668766528

Witem,

Mam dość specyficzny problem. Już od roku korzystać z Ring fita i wszystko byłoby fajnie, lecz od jakiegoś czasu czujnik nacisku zaczął źle zbierać dane. W internecie wybadałem, że trzeba parę razy go zgiąć w przeciwnym kierunku i problem powinien zniknąć.

Problem regularnie powracał aż do czasu kompletnego padnięcia owego czujniku. Teraz w stanie spoczynku rejestruje nacisk na obręcz z jakąś tam siłą.


Teraz w sumie można by to oddać na gwarancję i mieć z głowy problem, lecz gdzieś posiałem paragon XDDD

Myślicie, że da radę jeszcze jakoś to naprawić czy najzwyczajniej w życiu kupić nowy egzemplarz z grą (oraz ringiem) czy próbować jakoś to naprawić lub wysłać gdzieś na serwis (jeżeli taki w ogóle istnieję) ?

  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1668790846

    Jedyne co znalazłem to zamiennik Ring-cona, trochę mniejszy i pewnie jakościowo gorzej, no ale to zamiennik.


     https://www.olx.pl/d/oferta/switch-mini-ring-fit-aolion-gra-dla-nintendo-CID99-IDPhIeI.html 

    Co do naprawy to szczerze wątpie aby ktoś sie tego podjął, może to z braku części a może ze stosunkowo niedużej wartości urządzenia a okazać się może że naprawa bylaby czasochłonna lub skomplikowana, a każdy spec swój czas ceni. Jak nie zaniesiesz do jakiegoś punktu serwisującego konsole albo chociaż telefony, to sie nie dowiesz.

    Kupować nowego zestawu też nie ma co bo zostaniesz z dwoma grami a dubla nie sprzedasz bez Ring-Cona.

    Ja bym spróbował z tym zamiennikiem, ale to tylko moje zdanie i nie namawiam, żeby w razie czego na mnie nie było 😉

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry