Resident Evil 2

konewko Elite Vip

Postów: 752 Pułkownik
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1554738774

W lutym odbyła się premiera wielce wyczekiwanego rimejku RE2. Dla niektórych był to tytuł obowiązkowy, a dla pozostałych odgrzewany kotlet. Co o tym myślicie? Podzielcie się opinią, zapraszam :)

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554743221

    Odgrzewany czy nieodgrzewany nie zmienia faktu , że tytuł na tyle dobry i śmiało mogę napisać , że już  kultowy i dlatego ten remaster był wyczekiwany przez wielu , wielu graczy , którzy domagali się tego już od kilku lat.

    Jak dla mnie , mimo tego , że będąc fanem tej serii od jej początku moja ocena może nie być do końca obiektywna , to zdecydowanie dobry tytuł warty tych pieniędzy i polecenia tego tytułu

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 25 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554745408

    W pierwowzór nie grałem, więc nie mam pojęcia w jakim stopniu go odwzorowuje, ale gra sama w sobie naprawdę fajna. Drugie przejście troszkę nudne momentami, ale gra nie jest za długa, więc czas fajnie zleciał. Na pewno mogę polecić tę grę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1554989830

    Gra świetna, bardzo klimatyczna no i ma w sobie tą nutkę klasyki, obie kampanie jak najbardziej warto przejść, i choć mają swoje podobieństwa to każda lokacja jest rozgrywana inaczej.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554994225

    @konewko Premiera była w styczniu, ale to szczegół, więc bez spiny :P 

    A jeśli chodzi o samą grę, to czekałem niecierpliwie i naprawdę było warto. Ba. Dokupiłem nawet oryginalną ścieżkę dźwiękową, którą  wykorzystałem przy kolejnym podejściu... Gra ma niesamowity klimat i świetną oprawę graficzną, a strzelanie do truposzy to czysta poezja. Przy pierwszym podejściu tak się wczuwałem, że praktycznie 95% gry przeszedłem "spacerkiem", powoli "liżąc" ściany latarką :)

    BTW. Ostatnio czytałem pogłoski jakoby Capcom miał zaatakować z remake'iem RE3 już na początku przyszłego roku. Byłoby ekstra :D Chociaż z drugiej strony nie pogardziłbym też "ósemeczką".

    @maciek4281 Jak dla mnie, to inne klasyki też mogą w ten sposób "odgrzewać" :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1555000730

    Odgrzewaniem był tego nie nazwał. To klasyczny remake, sporo względem oryginału zostało przemodelowane i poprawione. W sumie przez tą inną kamerę ma się wrażenie, że to całkiem inna gra. Odgrzewanie to remastery gdzie podbija się tylko rozdzielczość :)


    @sullivan_1989 W ogóle lepiej niech zaczną "odgrzewać" Silent Hill w ten sposób :D

    Sam nie wiem czy bardziej re8 czy remake re3 i 4 bym chciał :)

    RE2 dopiero odpaliłem, a RE7 to jak dla mnie top 10 tej generacji. W ogóle najlepiej by było jakby po remake'u re4 zrobili tak jakby restart i całkiem nowe re5 i 6... bo te, które już wyszły były jak dla mnie niesamowitymi pomyłkami.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1555062618

    Gra faktycznie jest mega, kupiłem na premierę ograłem kampanię Leona i odstawiłem.Teraz nadszedł czas by pograć dalej. Ale proszę poradźcie co teraz żeby było po kolei.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1555068529

    RE3 nemesis najlepsza cześć ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1555095636

    @milka_90 "Klasyczna" trylogia Cichego Wzgórza, w nowym wydaniu, to coś o czym marzę już od dawna. Przez chwilę była nawet nadzieja na mocarne Silent Hills, ale cóż... Wszyscy wiemy jak to się skończyło.
    Co do RE7, to tę część ograłem stosunkowo niedawno. Przymierzałem się dwa razy, ale dopiero za trzecim (w grudniu zeszłego roku)  porządnie się wciągnąłem i faktycznie - to jeden z lepszych tytułów tej generacji. W każdym razie najlepszy horror :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry