Remote play

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1650514817
Za dzieciaka widziałem w tv reklamę  play station w której znajomi grali w jedna grę chociaż nie mieli jej oboje, czy dalej funkcjonuje taki remote play jak można zobaczyć na steam? A jeśli tak to czy obydwie strony musza mieć ps plusa oraz czy podczas takiej gry trofea trafiają na konta obydwu graczy czy tylko tego który udostępnia grę 
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1650520576

    Remote Play, czyli Gra zdalna, to funkcja PlayStation 4, która pozwala uruchamiać gry z PS4 na innym urządzeniu zarówno w obrębie sieci domowej, jak i przez internet. Obraz z konsoli stacjonarnej uruchomionej w domu można przesyłać na przenośną konsolę PlayStation Vita oraz na komputery i urządzenia mobilne.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1650529779

    @Laska czyli tylko żebym sobie samemu mógł obraz wyświetlić gdzie indziej? Nie da się we dwójkę zagrać w różnych domach tak ?


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1650533699

    @Jakubowski jest obsługiwana gra wieloosobowa on-line

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1650556024

    @Laska wybacz, może jestem głupi ale nadal nie rozumiem czy jak znajomy z ps plus udostępni mi możliwość gry online w coś razem to czy ja bez ps plusa będę mógł grać czy tez muszę mieć subskrypcje 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1650581534

    @Jakubowski to nie jest dzielenie sie gra remote play to streamowany obraz z konsoli na urzadzenie z funkcja kontrolowania

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1650606075

    @mrsolo prostymi słowami i wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienia i cierpliwość chłopaki 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry