Rabat na wysyłki od WymieńGry.pl

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1573842150

Dobre wieści!

Od teraz możecie wygodniej wysyłać gry! Dla naszych Użytkowników wynegocjowaliśmy atrakcyjną ofertę na zamawianie przesyłek poprzez nowoczesną platformę GlobKurier. Do wyboru wszystkie formy doręczeń krajowych: paczka w ruchu, paczkomaty, punkty odbioru, doręczenia kurierskie.


Dzięki połączeniu wygodnego miejsca do zarządzania przesyłkami ze specjalnymi zniżkami, które otrzymacie po rejestracji z naszego linku, wysyłka wymienianych/sprzedawanych gier staje się jeszcze wygodniejsza i tańsza :)


Przykładowe ceny paczki w ruchu, paczkomatu i przesyłki kurierskiej:

Paczka w RUCHu MINI paczka  - 9,24 PLN brutto

inPost-Paczkomaty Mała paczka do 25kg  - 11,75 PLN brutto

FedEX Paczka do 1kg  - 13,79 PLN brutto

FedEX Koperta DOX do 1kg  - 13,79 PLN brutto


Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Jeżeli macie pytania, zadawajcie je śmiało tutaj.

  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1573842295

    Może można prosić o szacowane koszta wysyłki :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1573845222

    @Erick0674 Racja już podaję i podpinam do postu głównego.


    Przykładowe ceny paczki w ruchu, paczkomatu i przesyłki kurierskiej:

    Paczka w RUCHu MINI paczka  - 9,24 PLN brutto

    inPost-Paczkomaty Mała paczka do 25kg  - 11,75 PLN brutto

    FedEX Paczka do 1kg  - 13,79 PLN brutto

    FedEX Koperta DOX do 1kg  - 13,79 PLN brutto

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1574160779

    Poczta Polska itak tańsza, no ale trzeba iść do oddzialu i nadać.

    Z deugiej strony PP to najwiekszy pracodawca w Polsce, płacący wszystkie nalezyte podatki i bezpieczny (podlega po Ustawy) plus jak zgubis nam gre to odszkodowanie moze byc dużo wyższe niz wartość samej gry.


    Dlatego mimo wszystko nadaje pocztą, bo chce jednak miejsca pracy i swoich wspierac.

    Te 8.50 zl za wyslanie priorytetem mozna przeboleć.

    Dochodzi w dwa dni i mam w skrzynce bo zgodzilem sie na zostawianie poleconych w skrzynce jak sie mieszczą.

    Dla mnie wygodniej niz paczkomat.

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1574162434

    Wspieranie PP to jak leczenie raka płuc papierosami. Mam wiele do zarzucenia PP, począwszy od niemiłej obsługi i gubieniu przesyłek, ale szanuje Twoją opinię. Może nie miałeś żadnych wpadek i bardzo się z tego cieszę.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1574164899

    PP to nie miła obsługa? PP to ludzie jak wszędzie i wszystko zależy jacy ludzie, więc w każdym oddziale będzie inaczej. Jak często masz z nimi do czynienia, to można tą pocztę doprowadzić do porządku ;). Niemiły lub problematyczny listonosz? A może pracownik w okienku? Pisemko do kierownika lub naczelnika - i wyprostują delikwenta ;). Jak nie, to pisemko do głównego oddziału z informacją braku reakcji władz w danym oddziale i wtedy na pewno zrobią porządek ;). Przynajmniej u mnie to działa ;). Jedynie miałem problem z przydzieleniem danego listonosza do mojego osiedla, bo z powodów logistycznych nie chcieli tego zrobić ;).

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1574165218

    W dpd pickup jest promocja na nadawanie paczek krajowych ostatnio z tego korzystałem 8.90 zł. Plus jest taki że cena obowiązuje do 20 kg minus taki że trzeba dostarczyć do punktu pickup DPD oraz odebrać z tego punktu w innym mieście lub miejscowości.

     Ostatnio jak korzystałem uwinęli się na drugi koniec PL w mniej niż 24h 


    Promocja trwa do końca stycznia 2020 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry