PS5 awaria

Erick0674

Postów: 222 Zadomowiony
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

1671919082

Cześć pisze w dziwnej sprawie 23.11.br kupiłem PS5 w Neonet i dzisiaj grając w Ragnarok po godzinie gry podczas cutscenki konsola mi się wyłączyła i przez 20 minut była trupem nie reagowała na nic po tym czasie mogłem ja włączyć i póki co działa czy mam się martwić/zgłaszać reklamacje? Gdyż już słyszałem o tym że gow pali konsole 

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1671919530

    Może się zgrzała zbyt mocno i musiała ostygnąć przez te 20 minut.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1671961532

    Miałeś jakiś komunikat? Z tego co wiem to powinien się pojawić komunikat o przegrzaniu. Jeśli doszło do przegrzania to jeszcze mam pytanie czy konsola stoi czy leży? Z tego co słyszałem, to jeśli konsola jest pionowo, jest szansa, że ciekły metal może wyciec spod rdzenia i przez to może dojść do przegrzania konsoli.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1671971114

    Jedynie, naprawa/wymiana. Prawdopodobnie, kondensator do wymiany. Było, dosyć sporo przypadków, że God of War zmęczył konsolę po 20min, do godziny. Niestety, tak zrobione są PS5, tanim kosztem :/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1671971156

    @Jayou PS5 nie wydaje komunikatów, o przegrzaniu.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1671977055

    Żadnego komunikatu nie miałem po prostu w trakcie cut scenki konsola padła i była trupem przez jakieś 20 minut,konsola leży w poziomie i sam fakt że mam ja miesiąc i już się sypie jest dla mnie mega dziwny (jest to najnowsza wersja konsoli)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 81 Gaduła
    1671983601

    Jakoś w God of War Ragnarok wbiłem platynę na PS5 i nic mi się z konsolą nie działo zresztą tak samo jak w innych grach,a było ich naprawdę sporo.Mam konsole od ponad roku i nie miałem ani jednego problemu i ani jednej zawiechy konsoli(konsola jest pionowo i co jakiś czas czyszczenie i to wszystko, chodzi jak nowa)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1671984481

    @Szefo21 to jest loteria, jak z YLOD w ps3. Niektórzy, doświadczyli tego, a jest też grupa. Która, nigdy tego nie doświadczyła. A, niestety...w PS5 nie ma zabezpieczenia nadprądowego, jak w ps4 fat. Mógł, pójść za duży prąd i poszedł kondensator.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1671991955

    @MaciejJB to też jest możliwe. Słyszałem, że zasilacze w PS5 są słabej jakości, mogą spalić most od przedniego gniazda USB. U mnie na przykład gdy chcę podłączyć kabel do ładowania do przedniego gniazda USB to iskry z gniazda lecą. 


    @Erick0674 jak masz konsolę na gwarancji to lepiej z niej skorzystaj. To chyba najlepsze rozwiązanie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1671993434

    Tylko czy sklep przyjmie moja reklamacje gdy im przedstawię moją historię bo teraz konsola działa i pewnie coś wymyśla 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1672003922

    Jak już tak sie stało to na 90% prędzej czy później konsola padnie trupem na stałe ma ona problem s hardware jak najbardziej zalecam reklamacje w sklepie. Mówienie ze tak sie stalo o randomowo i je***c lub ze musi ostygnąć nie ma sensu bo w niewadiliwym modelu nie powinno tak być w ogole

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry